Majka Jeżowska pokazała rodzinną willę. Wygląda imponująco. Mogłaby robić za plan filmowy

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska, chociaż od wielu lat mieszka w Warszawie, z chęcią odwiedza miejsce, w którym się urodziła. Teraz pokazała rodzinną willę. To niezła posiadłość.

Majka Jeżowska to z pewnością najbardziej wesoła polska wokalistka. Jej utwory takie jak A ja wolę moją mamę, Kolorowe dzieci, Wszystkie dzieci nasze są zna i nuci cała Polska. Od wielu lat nagrywa piosenki familijne. Współpracowała z największymi muzykami w kraju i na świecie. Jako młoda artystka wyjechała za ocean i tam robiła karierę. Była pierwszą piosenkarką z naszego kraju, która pojawiła się w amerykańskiej stacji MTV –  po tym występie nazwaną ją polską Cindi Lauper.

Majka Jeżowska pokazała rodzinny dom

Piosenkarka od wielu lat mieszka w stolicy. To tutaj toczy się jej życie prywatne, towarzyskie i zawodowe. Mało kto wie, że tak naprawdę pochodzi z południa kraju. Urodziła się w Nowym Sączu. Artystka często odwiedza rodzinne strony i chętnie wspomina lata tam spędzone. W wywiadach wiele razy przytaczała anegdotki związane z domem, w którym przyszła na świat.

Korzystając z pięknej październikowej pogody, Majka po raz kolejny wybrała się na południe kraju. Zamieściła z tej wyprawy relacje. Na zamieszczonym na Instagramie filmiku z dumą pokazuje piękną rodzinną willę Jana. Wyznała, że wybudował ją jej dziadek, a za obecną renowację odpowiada jej kuzyn Jacek.

Już tęsknię za słoneczną pogodą ostatniego weekendu i chcę rozwiać wątpliwości odnośnie nazwy naszej rodzinnej posiadłości – dla tych bez poczucia humoru oczywiście – możemy przeczytać w opisie

Willa położona jest na lekkim wzgórzu w bardzo malowniczym miejscu. Dookoła jest pełno zieleni, z każdej strony budynek otaczają drzewa. Bez wątpienia można byłaby to idealna sceneria filmowa.

Fani też nie ukrywają, że posiadłość Jeżowskiej im się podoba:

  • Majeczko fantastyczniem prześlicznie, przepięknie. Poprostu bajka, moje szczere gratulacje całym sercem i duszą
  • Pani Majko zawsze miejsce rodzinne te nasze korzenie to jest cudowne miejsce, na zawsze zostanie w naszym sercu i to są cudowne wspomnienia
  • Ale piękna!

Trzeba przyznać, że willa robi wrażenie. Chcielibyście w niej zamieszkać?


Majka Jeżowska i jej imponująca willa

Majka Jeżowska i jej imponująca willa

Majka Jeżowska i jej imponująca willa

Majka Jeżowska i jej imponująca willa

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×