NewsyMajka Jeżowska zdradziła, jak randkuje. "To jest zmienna sprawa"

Majka Jeżowska zdradziła, jak randkuje. "To jest zmienna sprawa"

Majka Jeżowska (fot. KAPiF)
Majka Jeżowska (fot. KAPiF)

16.12.2023 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jako najbardziej znana w Polsce autorka piosenek skierowanych głównie do dzieci, Majka Jeżowska może pochwalić się sporą popularnością. Znacznie ciężej jednak miała w życiu uczuciowym. Obecnie, po rozstaniu ze swoim wcześniejszym partnerem szuka szczęścia w miłości. W ostatnim wywiadzie przybliżyła szczegóły swojego byłego związku i podzieliła się tym, jak randkuje.

Majka Jeżowska szczerze o poprzednim związku

W rozmowie z Co za tydzień piosenkarka udzieliła kilku szczerych odpowiedzi na temat tego, dlaczego rozsypała się jej poprzednia relacja. Spory wpływ miał na to fakt, że nie czuła się w tamtym związku wystarczająco swobodnie. Były partner miał nawet przekonywać ją do tego, aby zaprzestała kariery.

To prawdopodobnie dzieje się w każdym związku, tylko czasami tego nie widzimy, nie jesteśmy świadomi. Ja do tego doszłam oczywiście po dłuższym czasie. Zastanawiałam się, dlaczego tak zmieniło się moje życie, kiedy skończył się nasz związek. Dlaczego ja tak odżyłam? Dlaczego ja rozkwitłam? - powiedziała.

Później zdobyła się na refleksję na temat tego, że musiała czuć się w jakimś stopniu ograniczona. Dopiero rozstanie pokazało jej, że cały czas kryła się w niej siła:

Przecież jestem tą samą osobą. Czyli musiały się uwolnić jakieś energie. Czasami naprawdę nie wiemy, skąd się bierze siła.

Gwiazda nadal randkuje

Jakiś czas temu media rozpisywały się o tym, że Majka Jeżowska znalazła sobie znacznie młodszego mężczyznę. Piosenkarka przyznaje jednak, że dalej wytrwale randkuje.

Czy ja chodzę na randki? Można powiedzieć, że chodzę. Chodzę na randki, ubieram się bardzo różnie, raczej swobodnie i praktycznie - oznajmiła.

Na co zwraca największą uwagę podczas randkowania? Duże znaczenie ma dla niej jak najlepsze samopoczucie.

Przede wszystkim lubię być zadbana, wypoczęta, wyspana. Żeby był błysk w oku i żeby dobrze się czuć w swoim ciele. A to wiadomo, że u kobiety to jest zmienna sprawa. Musimy się ubrać przede wszystkim w dobry nastrój. Taką szczerą, naprawdę szczerą otwartość - powiedziała artystka.
Majka Jeżowska - premiera filmu Słoń
Majka Jeżowska - premiera filmu Słoń
Majka Jeżowska w bikini w Egipcie
Majka Jeżowska w bikini w Egipcie
Majka Jeżowska - Party Fashion Night 2022
Majka Jeżowska - Party Fashion Night 2022
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także