NewsyMajka Jeżowska majstrowała przy swojej urodzie? "Trochę to kosztuje"

Majka Jeżowska majstrowała przy swojej urodzie? "Trochę to kosztuje"

Majka Jeżowska (KAPIF)
Majka Jeżowska (KAPIF)
11.12.2023 09:49

Majka Jeżowska od lat nie kryje się z tym, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Co o nich sądzi? Jakie zabiegi wykonała? Ile wydała na ten cel?

Majka Jeżowska o zabiegach medycyny estetycznej

Piosenkarka debiutowała pod koniec lat 70. XX wieku. Na scenie jest więc dość długo. I od lat prezentuje te samą wspaniałą energię. Jak ona to robi? Gwiazda stwierdziła, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Majka Jeżowska nie widzi bowiem niczego złego w korzystaniu ze zdobyczy medycyny i kosmetologii czy nawet suplementacji, by powstrzymać proces starzenia się choć trochę.

Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Każdy ma wolny wybór decydowania o tym, czy dbać o siebie w taki, czy inny sposób, czy powtarzać zdanie, które jest okropne i z którym ja się w ogóle nie zgadzam: Nie rozumiem, co to znaczy 'starzeć się z godnością'. (...) Starość nie ma nic godnego w sobie, starość jest okropna. Najfajniej byłoby się nie starzeć i myślę, że w dzisiejszych czasach to jest naturalne, (...) - wyznała w rozmowie z Party.

Zabiegi Majki Jeżowskiej

Wokalistka stwierdziła, że regularnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i dzięki temu regularnie słyszy, że się nie zmienia. Gwiazda nie zamierza nikogo namawiać ani odradzać nikomu korzystania z podobnej pomocy, stwierdziła, że każdy ma prawo podjąć decyzję samodzielnie, czy się na to zdecyduje. Sama jednak zamierza dbać o siebie właśnie w ten sposób.

Oczywiście, że korzystam. Gdybym nie korzystała, to nie słyszałabym od dziesięciu lat co najmniej, albo i dłużej: 'Ależ Pani świetnie wygląda' - przyznała.

Majka Jeżowska przyznała, że z upływem czasu dbanie o siebie to spora inwestycja, nie tylko pieniędzy, ale także czasu, pracy i wyrzeczeń.

Trochę to kosztuje i wymaga wiele pracy, i wiele wyrzeczeń - tak właśnie odpowiada na komplementy.

Czy Wy też sądzicie, że Majka się nie zmienia?

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska - premiera filmu Słoń
Majka Jeżowska - premiera filmu Słoń
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska - premiera musicalu We Will Rock You (fot. AKPA)
Majka Jeżowska - premiera musicalu We Will Rock You (fot. AKPA)
Majka Jeżowska - Premiera filmu Pokolenia Ikea
Majka Jeżowska - Premiera filmu Pokolenia Ikea
Majka Jeżowska w bikini w Egipcie
Majka Jeżowska w bikini w Egipcie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także