Robert Lewandowski w publicznych miejscach ukrywa się pod zabawnym imieniem! Nie uwierzycie jak każe na siebie mówić!

Robert Lewandowski ELLE MAN

Robert Lewandowski ELLE MAN

Robert Lewandowski używa publicznie innego imienia

Przy ogromnej popularności trudno o chwilę spokoju. Prywatność staje się pojęciem względnym, a bycie zrelaksowanym w tłumie ludzi – abstrakcyjnym. Wiedzą o tym doskonale wszyscy artyści, wiedzą o tym politycy i dziennikarze. Na każdym kroku można natknąć się na spragnionego uwagi fana, zaciętego przeciwnika lub paparazzich, którzy tylko czyhają na nieostrożnych bywalców pierwszych stron gazet. Nic więc dziwnego, że znani i lubiani nie rozstają się raczej ze swoimi ochroniarzami, na lunch chodzą tylko do zaprzyjaźnionych i naprawdę zaufanych miejsc, a z czasem popadają w lekką paranoję. Nawet Robert Lewandowski publicznie używa innego imienia.

Wszystko wyszło na jaw po wywiadzie, który przeprowadził z „Lewym” i jego przyjaciółmi Olivier Janiak. Jak czytamy w Elle Man:

W liceum sportowym im. Andersa na Konwiktorskiej do Lewandowskiego i Zawiślaka dołączyli koszykarze: Marek Kalitowicz i Marcin Kulczyk, zwany Szyną z powodu diastemy. Marek, Róża, Szyna i Lewy (w miejscach publicznych dla niepoznaki nazywany „Emilem”) to pierwszy skład. Później Marek, mistrz integracji, wprowadził do drużyny braci Rafała i Roberta Majchrzaków, swojego brata Piotrka, nazywanego Frytasem, oraz bliźniaków: Kubę i Kamila Gorzelników. Kamil jest dziś wziętym prawnikiem, zajmuje się także sprawami Roberta.

Okazuje się jednak, że brak prywatności to jedna strona medalu. Drugą jest nazwisko, które otwiera większość drzwi:

Kiedyś idziemy do knajpy, kolejka na kilometr. Kalitowicz prosi szefa lokalu i w dwie minuty ogarnia stolik, którego podobno nie było – opowiada Robert.

Na twoje nazwisko ja też bym załatwił. Wszystko i wszędzie – zażartował Olivier.

Poszedłbyś na łatwiznę. Marek tak nie działa. Potrafi dyskretnie załatwić każdy temat – skwitował Lewandowski.

Jak myślicie? Czy rezygnacja z prywatności jest niską ceną za splendor, sławę i pieniądze?

Oniemieliśmy. Aż trudno uwierzyć ile zarobił Robert Lewandowski tylko w ciągu roku. To więcej niż Gortat i Szczęsny razem wzięci!

Anna Lewandowska rzadko wspomina swoje ciężkie dzieciństwo: “Chodziłam w dziurawych butach zimą”. Jak dziś wygląda jej relacja z ojcem?

Anna Lewandowska doskonale zna swoją wartość! Zapytaliśmy ją czy zawdzięcza karierę Robertowi i… Miażdżąca riposta! [WIDEO]


Robert Lewandowski na okładce ELLE MAN

Robert Lewandowski na okładce ELLE MAN

Olivier Janiak i Robert Lewandowski

Olivier Janiak i Robert Lewandowski

Robert Lewandowski – zgrupowanie przed meczem Polska-Nigeria

Robert Lewandowski – zgrupowanie przed meczem Polska-Nigeria

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×