Szukaj

Anna Lewandowska została sfaulowana! Robert skomentował aferę z batonikami

Anna i Robert Lewandowscy wyprowadzają się z Polski

Anna i Robert Lewandowscy wyprowadzają się z Polski

Anna Lewandowska ma kłopoty przez aferę batonikową

Nad rodziną Anny Lewandowskiej pojawiły się czarne, burzowe chmury, a trenerka żyje w prawdziwym stresie. Wszystko przez słynną batonikową aferę, która rozpętała się krótko po debiucie batonów Ewy Chodakowskiej na rynku. I nie chodzi wcale o konkurencyjny produkt, choć obie trenerki zgodnie twierdzą, że wcale nie rywalizują – problem, z którym musi zmierzyć się Anna i jej rodzina jest o wiele poważniejszy.

Kilka tygodni temu na jedna z fanek Lewej podzieliła się w Internecie szokującym wpisem dotyczącym batoników trenerki:

Chciałabym podzielić się z wami odkryciem w batonie Energy Bar, wyprodukowanym przez Foods by Ann, Anny Lewandowskiej. Po otwarciu opakowania zauważyłam biały nalot na batonie, jakby pleśń. Moim oczom ukazała się też biała larwa o długości około 1 cm pełzająca po batonie. Była to prawdopodobnie larwa mola spożywczego – napisała na oficjalnym Facebooku Anny

Zdjęcie pechowego batonika prędko rozeszło się we wszystkie zakątki sieci, a „niezadowolona klientka” poinformowała też, że w ramach zadośćuczynienia otrzymała od firmy 200 złotych. Lewandowska ciężko przyjęła taką rysę na swoim nieskazitelnym wizerunku:

Ania była zdruzgotana, obawiała się, że jej produkty przestaną się sprzedawać, a ona straci zaufanie fanów, na które tak ciężko pracowała – poinformował Na Żywo znajomy trenerki

Na szczęście trenerka może liczyć na swojego męża, który w prosty sposób wyjaśnił jej, że nie powinna się przejmować, bo cała ta sprawa wygląda na… paskudne zagranie konkurencji:

Tłumaczy Ani, że jej sukces po prostu sprowokował konkurencję do nieuczciwego zagrania. Mówiąc językiem sportowym, za dobrze jej szło w biznesie, więc została sfaulowana – dodaje źródło gazety

Nieuczciwy chwyt konkurencji czy próba skłócenia Chodakowskiej z Lewą? Jak myślicie?

Zobacz: Polska reprezentacja nie może żyć bez Anny Lewandowskiej! Wojciech Szczęsny zadzwonił do niej będąc na wizji żeby spytać o poradę!

https://jastrzabpost.pl/newsy/anna-lewandowska-sloiczki-mocy-dla-dzieci-jaka-cena-koszt_604681.html

Zobacz: Anna Lewandowska wspierała męża w kluczowym meczu w Lidze Mistrzów. W kurtce polskiej marki wyglądała obłędnie! Ten model wyprzedał się na pniu!


Anna Lewandowska na trybunach

Anna Lewandowska na trybunach

Anna Lewandowska na trybunach

Anna Lewandowska na trybunach

Dominika Grosicka i Anna Lewandowska

Dominika Grosicka i Anna Lewandowska

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×