Robert Lewandowski nie ma litości nawet dla Klary! Oto, co ją czeka za cztery lata

Robert Lewandowski wywiad we Wprost

Robert Lewandowski wywiad we Wprost

Wywiad z Robertem Lewandowskim we „Wprost”

Gdy 4 maja 2017 roku na świecie pojawiła się Klara Lewandowska, pierwsze dziecko Anny LewandowskiejRoberta Lewandowskiego, fani oszaleli z radości. Dziewczynka natychmiast stała się internetowym fenomenem, a posty na Instagramie czy Facebooku z jej udziałem zyskują rekordowe ilości polubień i komentarzy. Jej prywatność jest jednak ściśle strzeżona przez czujnych rodziców, którzy rzadko mówią o swoim życiu rodzinnym w mediach. Niedawno zrobili jednak wyjątek i udzielili wspólnego wywiadu na temat swojej rodziny, wspólnego życia oraz Klary dla magazyny Wprost.

Robert opowiedział pokrótce jak wygląda ich dzień i jak organizują sobie czas. Jak wyjawił, każdą wolną chwilę poświęca Klarze i uwielbia to robić:

Wstajemy wcześnie rano, podobnie jak Klara. Nie śpi u nas w sypialni, tylko w swoim pokoju. Czasem budzimy się nawet wcześniej od niej. Mamy zasadę, że śniadania zawsze jemy razem, bo to okazja, że możemy pobyć ze sobą we trójkę. Po śniadaniu idę na trening, wracam już po obiedzie. Jeśli nie mam innych obowiązków czy spotkań, bawię się z Klarą. Wieczorem usiądziemy, poczytamy książkę. Lubię też oglądać filmy, ale Ania jest bardziej książkowa. Staramy się, żeby weekendy były tylko dla nas, bo w poniedziałek, wtorek już wyjeżdżam na Ligę Mistrzów. Chodzimy wtedy z Klarą na spacer, bawimy się, rozmawiamy.

Lewandowski wyjaśnił również, że choć sami przyzwyczaili się już do popularności, nie wiedzą jeszcze jak ugryźć ten problem w kontekście Klary. Robert zdaje sobie sprawę z tego, że nadejdzie czas, w którym jego córka będzie chciała się usamodzielnić, ale nie zamierza jej również nadmiernie rozpieszczać i wychowywać w mydlanej bańce:

Szczerze, to sami jeszcze nie wiemy jak to będzie. Jak do tego podejdziemy, kiedy Klara będzie chciała np. sama chodzić do szkoły. Życie to zweryfikuje. Nie będzie szofera i limuzyny pod szkołę, na pewno nie będzie rozpieszczana. My z Anią mamy dusze sportowców. Od małego były nam wpajane zasady na obozach treningowych, na boiskach, halach sportowych. Te zasady będziemy przekazywać Klarze: że w życiu nie jest zawsze łatwo, że nie jest kolorowo, że na marzenia i swoje cele trzeba sobie zapracować.

To bardzo mądre podejście, szczególnie, że za cztery lata Klara pójdzie do przedszkola, gdzie będzie spotykać się z rówieśnikami wychowującymi się w anonimowych rodzinach.

Wielu znanych i lubianych rodziców powinno brać przykład z Lewandowskich.

Najpiękniejsze zdjęcie Lewandowskich z Klarą jakie kiedykolwiek widzieliśmy! Ania pochwaliła się rodzinnym porankiem

Coś podobnego! Klara Lewandowska ma taki sam stylowy płaszcz jak córka innej polskiej gwiazdy!

Anna Lewandowska od rana świętuje 30-stkę Roberta! Są słodkie życzenia i gorące zdjęcie!


WPROST – sekrety domu Lewandowskich, okładka

WPROST – sekrety domu Lewandowskich, okładka

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córką Klarą na wakacjach w Grecji

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córką Klarą na wakacjach w Grecji

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córką Klarą na wakacjach w Grecji

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córką Klarą na wakacjach w Grecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×