Szukaj

Reni Jusis rozpala wyobraźnię zdjęciami w bikini! Wow, co za obłędne ciało. Już sam brzuch doprowadza do szału

Reni Jusis w bikini

Reni Jusis w bikini

Reni Jusis postanowiła rozpocząć nowy rok od urlopu i udała się w tropiki. Na fotografiach w bikini, które pokazuje, wygląda obłędnie. Czy taki brzuch mają kobiety po dwóch ciążach?

Reni Jusis postanowiła porządnie wypocząć przed czekającymi ją w nowym roku wyzwaniami i naładować akumulatory na tropikalnych wakacjach. Zdjęciami z eskapady chętnie dzieli się na swoim Instagramie. Jak ona obłędnie wygląda w bikini! Aż trudno uwierzyć, że jest po dwóch ciążach. Takiego brzucha, nie powstydziłyby się słynne polskie trenerki.

Reni Jusis w bikini – jak wygląda?

Reni Jusis rok 2020 postanowiła rozpocząć od relaksu. Ma zamiar wypróbować parę rzeczy, których jeszcze nigdy nie zrobiła. Poleciała do cieplejszego klimatu i na swoim Instagramie chętnie udostępniała zdjęcia z pięknych plaż. Przy okazji pokazuje, w jak świetnej jest formie.

Na zdjęciach w bikini wygląda tak, że nawet dużo od niej młodsze kobiety mogą jej pozazdrościć figury. Szczupłe, wysportowane ciało i umięśniony brzuch, to efekt ciężkiej pracy. Aż trudno uwierzyć, że piosenkarka urodziła dwoje dzieci.

Reni korzysta z ciepłej pogody i wody. Chwali się zdjęciami w bikini. Widać, że jest dumna ze swojej sylwetki. Musiała włożyć naprawdę sporo pracy, by wyglądać tak jak teraz.

Wiadomo, że Reni wyrzeźbiła i wzmocniła sylwetkę podczas ćwiczeń i przygotowań do Tańca z Gwiazdami, w którym to show wzięła udział. Program zakończył się jakiś czas temu, a piosenkarka dalej pracuje nad swoim wyglądem na siłowni, ćwiczenia zdecydowanie się opłaciły, bo wygląda obłędnie.

Fani są również zachwyceni jej sylwetką. Mimo, że Reni stara się przemycać różne treści w swoich postach, to wszyscy są skupieni na jej płaskim brzuchu i boskich kształtach.

Zobacz: Reni Jusis w mocnych słowach komentuje porażkę w “Tańcu z gwiazdami”. Nie ona jedyna była niezadowolona z piątkowego odcinka programu


Reni Jusis w bikini

Reni Jusis w bikini

Reni Jusis w bikini

Reni Jusis w bikini

Reni Jusis w bikini

Reni Jusis w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×