Rafał Jonkisz pokazał siostrę: „Mówi biegle po japońsku”. Już na pierwszy rzut widać, że kocha kulturę Dalekiego Wschodu

Rafał Jonkisz

Rafał Jonkisz

Rafał Jonkisz pokazał młodszą o 5 lat siostrę. Ma ogromny powód do radości, którym właśnie podzielił się z fanami. Widać, że rozpiera go duma.

Rafał Jonkisz ma na swoim koncie sporo osiągnięć. Od kiedy został Misterem Polski, zaistniał w świadomości Polaków jako zdolny akrobata. Popis swoich umiejętności dał najpierw w Tańcu z gwiazdami, a potem w Dance Dance Dance. W obu shows poradził sobie bardzo dobrze. W programie TVP partnerował mu brat Krzysztof. Okazuje się, że to niejedyne rodzeństwo 25-latka.

Rafał Jonkisz pokazał siostrę. Ile ma lat i co studiuje?

Jonkisz na Instagramie pochwalił się młodszą o 5 lat siostrą. Magda jest tegoroczną maturzystką, która właśnie otrzymała wyniki egzaminów. Z relacji mistera wynika, że poszło jej bardzo dobrze. O wiele lepiej niż jemu. Rafał nie ukrywa, że przez karierę i udział w tanecznym widowisku Polsatu zakończył maturę ze średniozadawalającym go rezultatem.

Moja młodsza o 5 lat siostra Magda to świeżo upieczona maturzystka. Poradziła sobie z nią dużo lepiej niż ja (bo ja tez intensywnie się uczyłem na wiosnę.. ale TAŃCA #tzg) – napisał na Instagramie.

Dumny z siostry Jonkisz opublikował ich wspólne zdjęcia. Pozują na moście i widać, że doskonale się czują w swoim towarzystwie. Dziewczyna od lat interesuje się kulturą i historią dalekiego wschodu. Szczególnie upodobała sobie Japonię. Nie tylko mówi w języku, który dla większości Polaków wydaje się być arcytrudny, ale też inspiruje się wyglądem kobiet z drugiego końca półkuli. Bardzo jasna karnacja, mocno podkreślone usta i brwi, a do tego sukienka w kwiaty – jeden z najsilniejszych symboli kraju kwitnącej wiśni.

W dodatku mówi biegle w kilku językach np. po japońsku! Jestem totalnie dumny z mojego rodzeństwa.. I takie momenty dają do myślenia, przecież ja już w jej wieku dawno stawiałem sam pierwsze kroki w tym mieście. (pisownia oryginalna).

Rafał zdradził przy okazji, jakie studia od października rozpocznie jego zdolna siostra:

No to teraz japonistyka. Jedziesz z tym sis – napisał w formie hasztagów.

Komplementem pod adresem Magdy nie ma końca. Internauci są pod wrażeniem umiejętności 19-latki. Chwalą ją i gratulują imponujących umiejętności lingwistycznych. Na słowa uznania może liczyć również Rafał, który doskonale wywiązuje się z obowiązków starszego brata.

Rafał Jonkisz o życiu po śmierci ojca

Przystojniak w jednym z wywiadów otwarcie przyznał, że po śmierci ojca, który zmarł, gdy ten miał 13 lat, musiał szybko dojrzeć i wesprzeć matkę w codziennych obowiązkach:

Zabrakło taty w momencie, kiedy potrzebowałem najbardziej męskiego wsparcia w domu. Mama została sama mając czwórkę dzieci. Starałem się być oparciem dla niej, kiedy było jej ciężko, widziałem, że sobie nie radziła, ale niewiele wtedy mogłem, bo byłem mały. Część obowiązków po tacie spadła na mnie – mówił w 2015 roku w „Dzień Dobry TVN”.

Gratulujemy misterowi siostry, a Magdzie świetnych wyników na maturze.


Rafał Jonkisz z siostrą Magdą

Rafał Jonkisz z siostrą Magdą

Rafał Jonkisz z siostrą Magdą

Rafał Jonkisz z siostrą Magdą

Rafał Jonkisz z bratem – wiosenna ramówka TVP 2020

Rafał Jonkisz z bratem – wiosenna ramówka TVP 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×