Barcelona - dzień 2. Jest tak gorąco, że nie sposób od rana robić zdjęć, więc czekam na lepsze światło i póki co, relaksuję się na hotelowym tarasie. Przeglądam zgłoszenia mailowe na Miss Euro i powiem szczerze, że jednak polskie dziewczyny, to jest to ?
Jeden z panów płci męskiej napisał pod fotografią komentarz:
Zdejmij ręcznik bo dziewczyny chcą zobaczyć szatana
Mister odpowiedział natychmiast:
Ty chyba też, skoro robisz za rzecznika dziewczyn
Rafał Jonkisz o Dniu Taty
Jonkisz zdradził też, że w Dniu Ojca było mu dość smutno. Jego tata zmarł, gdy Mister miał 13 lat. O wczorajszym przykrym czasie napisał:
I do tego wszystkiego Facebook zalany zdjęciami moich znajomych z tatą ? Ja takiego zdjęcia już nie wstawię i robi się cholernie przykro jak wracają wspomnienia...
Mamy nadzieję, że mimo wszystko Rafał będzie dobrze wspominał podróż do Barcelony.