Rafał przyznał, że zupełnie nie spodziewał się wygranej, bo jak sam twierdzi, wziął udział w konkursie po to, by pokonać własne słabości.
Okazuje się, że chłopak nie miał ani chwili wytchnienia, a już następnego dnia musiał udźwignąć ciężar bycia gwiazdą. Wywiady, wizyta w telewizji śniadaniowej, a na koniec dnia najważniejsze - pierwsze publiczne wyjście i pierwsze pozowanie na ściance. Jak poradził sobie nowy Mister?
Chociaż Rafał świetnie poradził sobie w roli gwiazdy, wewnątrz towarzyszyła mu ogromna trema:
Sama prawda. Dzisiaj zdjęcia Rafała opublikowały wszystkie media show-biznesowe.
Uważacie, że Mister sprostał zadaniu? Naszym zdaniem poradził sobie całkiem nieźle. A już dziś wylatuje na Filipiny reprezentować Polskę w konkursie Mister International.