Rafał ma tysiące fanów. Wszystkich gromadzi na swoich profilach w mediach społecznościowych. Taka relacja jest dla niego niezwykle cenna. Jonkisz bardzo chętnie wchodzi w interakcje ze swoimi fanami. Ostatnio jednak postanowił dość ostro zareagować na krytykę swojej osoby. Pewien dziennikarz modowy zarzucił Rafałowi, że wybiera ubrania z niższych półek cenowych, a tak naprawdę powinien zakładać te droższe marki. Na odpowiedź modela nie trzeba było długo czekać. Opublikował ją na swoim Facebooku
Ostatnio jeden z dziennikarzy modowych zwrócił mi uwagę, że ubieram się ,,tanio'' i że powinienem postawić na droższe marki, co mnie rozbawiło. Proszę pana - ubieram się tak jak 99% moich rówieśników. Nie mam zamiaru pajacować i być kolejnym przebierańcem na ściankach. Wolę być ubrany jak pan to nazwał ,,tanio'' niż ,,drogo'' przebrany.Poza tym wolę paradować w tanich swoich rzeczach, niż tych drogich i... pożyczonych jak większość gwiazd, które pan opisuje w swojej rubryce. Hipokryzja w szołbiznesie jest tak dalece zaawansowana, że czasami nie pozostaje nic innego jak się uśmiechnąć. W Rzeszowie, z którego pochodzę, nikt nie ocenia człowieka za to ile ma ma na sobie. Zamiast w drogie ciuchy, jakbym miał większe możliwości finansowe, to bym zainwestował w edukacje, czy podróże - w coś co zostaje. Nikomu do portfela nie zaglądam - każdy dysponuje swoimi pieniędzmi według własnego uznania, ale odrobina zdrowego rozsądku też się czasami przyda
Zgadzacie się z Rafałem?