Rafał Brzozowski kolejnym uczestnikiem „Twoja twarz brzmi znajomo”!

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Polsat przygotowuje na jesień drugą edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”. Program bijący rekordy popularności tegorocznej wiosny ma szansę powtórzyć swój sukces, a pomóc mu w tym mają gorące nazwiska. Na razie ujawniono już cztery – Joanna Liszowska, Jacek Kawalec, Maja Bohosiewicz i Magda Steczkowska. Teraz lista wydłużyła się o piąte. Jak podaje serwis afterparty.pl, za znanych wokalistów przebierać będzie się Rafał Brzozowski.

 

Rafał to jeden z najpopularniejszych wokalistów, a jego przeboje nuci cała Polska. Publiczność zna go z popowych melodii i romantycznych ballad, ale on potrafi pokazać dużo więcej – niedawno zaskoczył rockowym wcieleniem na koncercie Tomka Luberta. Ten program będzie dla niego doskonałą okazją, aby się wykazać i dać poznać z zupełnie innej strony – czytamy na afterparty.pl.

 

Piosenkarz najwyraźniej wpadł w telewizyjne oko Niny Terentiew. Rafał wystąpił w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” i najwyraźniej jego taneczne popisy tak bardzo spodobały się produkcji, że nie wyobrażali sobie bez niego kolejnego hitowego show.

 

I pomyśleć, że Rafał swoją karierę zaczynał w… „The Voice of PolandTVP.

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×