Szukaj

Qczaj pokazał swoje mieszkanie. Nieźle się urządził. Ma ogromną garderobę i śliczny neon na ścianie

Qczaj dom

Qczaj dom

Jak mieszka Qczaj? Trener personalny pokazał swoje mieszkanie w programie MTV Cribs. Zaprosił kamery do swoich czterech kątów. Naszą uwagę skradł śliczny neon.

Daniel Kuczaj jest jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce. Mężczyzna zaraża wszystkich wielkich optymizmem, a z jego twarzy nie schodzi szeroki uśmiech. Aż ciężko jest uwierzyć, że jego życie nie zawsze wyglądało w ten sposób, a wielki sukces poprzedzony jest ogromną traumą. W rodzinnym domu trenera obecny był alkohol oraz przemoc seksualna. Prawdę o swoim życiu oraz swoją odmienną orientację trener wyjawił w jednym z postów na Instagramie.

Jego wyznanie skomentowało wielu fanów. Wśród niezliczonych słów przeważały te o wielkiej sile i niezwykłej odwadze. Daniel już dawno pogodził się ze swoją trudną przeszłością i przepracował wielką tragedię, jaka go spotkała. Trener pożegnał się z demonami przeszłości, a teraz prowadzi bardzo szczęśliwe życie i odnosi wiele zawodowych sukcesów.

Sportowiec wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i jest zapraszany jako ekspert do wielu programów. Fanów bardzo interesuje również życie prywatne ich motywatora. Ostatnio w domu Qczaja pojawiły się kamery MTV, które zajrzały niemal w każdy kąt i pokazały, jak wygląda dom przystojnego górala.

Daniel Qczaj w MTV Cribs. Jak mieszka?

Kamery MTV Cribs razem z prowadzącą program Niną Cieślińską odwiedziły trenera w jego prawdziwie góralskim mieszkaniu. Cztery kąty Daniela to prawdziwy raj do odpoczynku i domowa siłownia w jednym.

Qczaj pokazał swoim fanom nietypowy prysznic, z którego ma widok na salon oraz toaletę, w której znajduje się neon z jego ulubionym przesłaniem #ukohojsię. Sportowiec pochwali się również imponującej wielkości szafą wnękową pełniącą funkcję garderoby, w której zgromadził pokaźną kolekcję butów. Widzowie poznali także jego ukochaną kotkę – Grażkę.

Na końcu odcinka Daniel zaskoczył wszystkich, włącznie z prowadzącą (Nina Cieślińska wystąpiła w programie Idol), z którą wykonał prawdziwą góralską przyśpiewkę. W galerii znajdziecie sporo zdjęć z pięknie urządzonego mieszkania popularnego trenera.


Qczaj Kuchnia

Qczaj Kuchnia

Qczaj szafa z butami

Qczaj szafa z butami

Qczaj prysznic z widokiem na salon

Qczaj prysznic z widokiem na salon

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×