Tragedia w TVP. Pracownik stracił obie nogi. Dziennikarze „Pytania na śniadanie” proszą o pilną pomoc

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Do mediów przedostała się bardzo przykra i tragiczna wiadomość. Jeden z pracowników TVP bardzo pilnie potrzebuje pomocy. Koledzy apelują o pomoc.

Mimo że Polskę dotknęła pandemia koronawirusa, to jednak nie jest to jedyna choroba, z jaką przyszło mierzyć się obecnie ludziom. Aczkolwiek leczenie jest znacznie utrudnione, a dostęp do lekarzy praktycznie znikomy. Dlatego też każdy przypadek wymagający interwencji jest zazwyczaj nagłaśniany w mediach, gdyż to dzięki temu pomoc pojawia się zdecydowanie szybciej. Wiedzą o tym między innymi pracownicy Telewizji Polskiej, którzy postanowili zareagować na zły stan zdrowia jednego z kolegów i wystosowali ogromną prośbę do wszystkich.

Tym razem nie chodzi o osobę znaną ze świata show-biznesu. Dziennikarze popularnej stacji proszą o pomoc dla współpracownika, który codziennie witał ich uśmiechem i dobrą kawą w telewizyjnej restauracji. Postanowili odwdzięczyć się za okazaną życzliwość i pomóc w uzyskaniu funduszy na jego leczenie. Rafał Mazurek potrzebuje każdego wsparcia.

Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, człowiek dobrego serca – czytamy na Facebooku Pytania na Śniadanie.

Jeden z pracowników TVP bardzo pilnie potrzebuje pomocy

Cała historia miała swój początek już podczas trwającej pandemii. 4 lipca Mazurek zachorował na bardzo ciężką chorobę. Na szczęście jego życie udało się uratować, jednak konsekwencją była utrata obu nóg poniżej kolan. Pracownik TVP leczy się aktualnie w szpitalu w Konstancinie. Czeka go długa i żmudna walka o zdrowie. Rehabilitacja bardzo dużo kosztuje i najprawdopodobniej potrwa kilka miesięcy. Mężczyzna potrzebuje kosztownych protez, dlatego właśnie dziennikarze zorganizowali zbiórkę. Chcą pomóc mu, jak tylko mogą.

Liczy się naprawdę każda złotówka – grosz do grosza, a pomożemy mu w miarę normalnie żyć. Wiemy, że nie jesteście obojętni – za każdą wpłatę będziemy Wam bardzo, bardzo wdzięczni – proszą twórcy śniadaniówki.

Kochani, jest sprawa, bardzo Was prosimy – nasz kolega ciężko zachorował… Stale nie możemy się z tym pogodzić – zawsze…

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Piątek, 9 października 2020

Podano też numer konta, na który można dokonywać wpłat:

Stowarzyszenie „Możesz” na rzecz psychoprofilaktyki i rozwoju dzieci i młodzieży / Organizacja Pożytku Publicznego 1% / nr KRS: 0000124097 / konto: PKO BP S.A. III o/W-wa 93 1020 1097 0000 7102 0133 5801 tytułem: „Darowizna – Rafał Mazurek”


Rafał Mazurek prosi o pomoc w leczeniu

Rafał Mazurek prosi o pomoc w leczeniu

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×