Amerykanie chcą nakręcić film o Violetcie Villas: „Rozbudza ich wyobraźnię jej romans z…”

"Kiedy Allach szedł" Violetty Villas hitem w Indonezji

Film o Violetcie Villas w Hollywood

Bardzo często spotykamy się z tym, że życie artystów lub osób, które w mocny sposób zapisały się w świadomości swoich odbiorców, uwieczniane jest w produkcjach filmowych. Nierzadko decyzję o powstaniu danego filmu przyśpiesza śmierć. Podobnie jest w przypadku Violetty Villas. Już nie tylko polscy filmowcy zabiegają o to, aby nakręcić jej biografię.

Zobacz: To już pewne: Katarzyna Figura zagra Violettę Villas

Jak donosi Super Express, również hollywoodzcy reżyserzy są zainteresowani nakręceniem filmu upamiętniającego polską diwę.

Z naszych obserwacji wynika, że jest już nawet po poważnych rozmowach z przedstawicielami Hollywood. Podobno są bardzo zainteresowani nakręceniem filmu o Villas, tym bardziej, żę wśród pamiątek po divie odnalazły się oryginalne nagrania jej występów z Las Vegas – i to w kolorze! W dodatku ciągle rozbudza ich wyobraźnię jej romans z Frankiem Sinatrą – czytamy w tabloidzie.

Tabloid rozmawiał z synem zmarłej piosenkarki, Krzysztofem Gospodarkiem, który niedawno wrócił z USA:

Chciałem zobaczyć jak zmieniła się Ameryka od tego czasu, kiedy tu byłem po raz ostatni. (…) W czasie tej wizyty chciałem też nawiązać kontakty z miejscowymi producentami filmowymi, którzy byliby zainteresowani nakręceniem i serialu telewizyjnego i filmu o mamie.

Niedługo planuje kolejny powrót do miejsca, gdzie jego matka zaczynała swoją karierę w filmie, do Hollywood.

Violetta Villas

Violetta Villas


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×