Szukaj

Perfect kończy działalność po 40 latach. Wiemy, kiedy ostatni koncert legendarnej grupy

Perfect w przyszłym roku będzie świętował 40-lecie istnienia. Z tej okazji grupa przygotowała trasę koncertową, która jak się okazuje, będzie jednocześnie pożegnaniem muzyków z fanami. Zespół w przyszłym roku kończy swoją działalność. 

Perfect, to zespół, który powstał w 1980 roku i przez ten czas urósł do miana legendy. Grupa stworzyła przeboje, które na dobre wpisały się w historię polskiej muzyki, wśród których warto wymienić tytuły takie jak m.in. Niepokonani, Chcemy być sobąNie płacz Ewka. 

Zobacz: Selena Gomez kończy karierę muzyczną? Śliczna brunetka rusza z dochodowym biznesem!

Perfect kończy karierę. Kiedy odbędzie się ostatni koncert?

W przyszłym roku zespół będzie świętować 40-lecie istnienia. Z tej okazji grupa wyruszy w trasę koncertową – Ostatnie koncerty Live. Rozpocznie się ona 14 lutego w Warszawie i zakończy 19 czerwca też w stolicy. Jak czytamy w zapowiedzi, wydarzenie jest pożegnaniem grupy z fanami:

„Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…” Łatwo powiedzieć, bo i wokół nas tzw. niekończących się tras pożegnalnych jest przecież bez liku. A gdyby tę scenę opuścili? Gdyby zeszli z niej na zawsze? Zostaną piosenki. Niezależnie od pory roku, klimatu, długości geograficznej, sytuacji politycznej. To one zostaną w naszych głowach, a my pozostaniemy wierni Perfectowi.

Zobacz: Gwiazda przez dwa lata ukrywała swój rozwód. Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw

Perfect - Top of The Top Sopot Festival 2019

Perfect – Top of The Top Sopot Festival 2019

Informację o tym, że Perfect kończy karierę i w przyszłym roku wyruszy w ostatnią trasę koncertową, potwierdziła Agnieszka Jaworska, manager grupy. W rozmowie z Super Expressem przyznała, że:

Dokładnie, to znaczy, że to ostatnie koncerty. Zespół kończy działalność. Nie mówimy o powodach – podkreślała Jaworska.

Chociaż oficjalne przyczyny nie są znane, mówi się, że wszystko przez fakt, że muzycy mogą być zmęczeni występami na scenie. Czy tak rzeczywiście jest? Odpowiedzi na to pytanie z pewnością nigdy nie poznamy.

Zobacz: Anna Puślecka pokazała swój „posiłek” za 600 złotych. Tak wygląda śniadanie chorej na raka gwiazdy

 


Perfect - Top of The Top Sopot Festival 2019

Perfect - Top of The Top Sopot Festival 2019

Złote Opole 2016 - Perfect

Złote Opole 2016 - Perfect

Perfect

Perfect

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×