Szukaj

Boska Penelope Cruz ma wstręt do pięknej Angeliny Jolie! Nie szczędzi jej obraźliwych epitetów

Penelope Cruz i Angelina Jolie nie lubią się

Penelope Cruz nie lubi Angeliny Jolie

Penolope Cruz to hiszpańska aktorka, ulubienica reżysera Pedro Almodovara, laureatka Oscara za rolę w filmie Woody’ego Allena Vicky Cristina Barcelona. Na początku lipca 2010 roku w prywatnej ceremonii na Bahamach poślubiła aktora Javiera Bardema. 22 stycznia 2011 urodziło się pierwsze dziecko pary – syn Leo, a 22 lipca 2013 roku w Madrycie na świat przyszło ich drugie dziecko, córka Luna.

Penelope niejednokrotnie w wywiadach mówiła o swoim mężu z wielką miłością i o tym jak bardzo się kochają. Teraz jak się okazuje, że myśli Penelope są zaprzątnięte Angeliną Jolie – “pożeraczką” męskich serc, która zagra z mężem pięknej Penelope w jednym filmie:

Penelope jest przerażona. Nigdy nie była fanką Angeliny, również ze względu na jej opinię modliszki, ale też dlatego, że uważa ją za świętoszkowatą, skupioną wyłącznie na sobie nudziarę. Dostaje gęsiej skórki jak myśli o współpracy Angeliny ze swoim mężem. Spodziewa się, że Angelina wkroczy na plan jak królowa, z rozdmuchanym ego i oczekiwaniem, że tacy jak Javier będą jej podwładnymi – donosi informator RadarOnline.

Co interesujące, sam Bard nie boi się konfrontacji z Angeliną. Uważa, że jeśli on był pierwszy zaklepany do tego projektu, to nic mu ona nie może zrobić…

Pożyjemy zobaczymy.

Amal Clooney stanowczo odrzuciła umizgi Angeliny Jolie! Nie ma ochoty na udawaną przyjaźń z kobietą której nie szanuje!

Penelope Cruz

Penelope Cruz

Angelina Jolie w ONZ

Angelina Jolie jest nielubiana w branży


Podoba ci się figura Angeliny Jolie?

×