Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Paulinie Krupińskiej odbiorą koronę Miss Polonia?

Paulina Krupińska


Paulina Krupińska jest w ciąży z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Przyszła mama zrezygnowała z życia publicznego, by w zupełności poświęcić się ciąży. Paulina jest też aktualnie urzędującą Miss Polonią. W kontrakcie konkursu jest zapisane, że panująca miss nie może zajść w ciążę, dopóki dopóty nie przekaże korony swojej następczyni. Czy organizator konkurencji pozbawi Paulinę Krupińską korony? W magazynie „Twoje Imperium”, dyrektor biura konkursu Michał Marciniak, zaprzeczył jakoby miało dojść do takiego precedensu.

Fakt, że Pani Paulina Krupińska, będą panującą Miss Polonia, zaszła w ciążę, nie stanowi żadnego problemu. Wprawdzie dotychczas żadna zdobywczyni tytułu nie przekazywała korony swej następczyni w widocznym ciążowym brzuchem, ale może i teraz do tego nie dojdzie. Rozpatrujemy różne scenariusze. Jeszcze nie zdecydowaliśmy, jak to rozwiążemy – powiedział w „Twoim Imperium”, dyrektor biura konkursu Michał Marciniak.

Wynika z tego, że po raz pierwszy w historii polskiego konkursu piękności panująca Miss Polonia odda koronę swojej następczyni będąc w ciąży.

Zobacz: Ciążowe zachcianki Pauliny Krupińskiej: żelki, winogrona, mnóstwo zdrowych soków… [INSTAGRAM]

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska Fot.akpa

 Komentarzy: 1


gość | 18 maja 2015, 17:07

Powinni jej jeszcze wypłacić odszkodowanie, wstyd dla organizatora.


Dodaj komentarz
×