Szukaj

Paulina Sykut pokazała nowy wózek córki. Sprawdziliśmy, ile kosztuje

Paulina Sykut pokazała wózek, jaki kupiła dla 4-letniej córki. Gwiazda pochwaliła się lusksusową furą. Sprawdziliśmy markę i cenę.
Paulina Sykut wózek

Paulina Sykut wózek

Paulina Sykut doskonale zdaje sobie sprawę z sytuacji, jaka panuje w Polsce i za granicą. Gwiazda od początku wybuchu pandemii koronawirusa angażuje się w akcję #zostańwdomu, która ma na celu ograniczyć rozprzestrzenianie się śmiertelnej choroby. W trudnym czasie wspiera swoich fanów nie tylko dobrym słowem, ale też aktywnymi fotorelacjami, dzięki którym możemy podglądać, jak spędza czas odosobnienia w domowym zaciszu.

Trzeba przyznać, że 200-metrowy apartament robi wrażenie. Jej córeczka Róża ma piękny pokoik, godny prawdziwej małej księżniczki. Na czas kwarantanny domowym biurem Pauliny stała się jej sypialnia, z której łączy się online ze studiem telewizyjnym Polsatu.

Paulina Sykut: wózek dla córki

Paulina jest bardzo aktywną mamą. Mimo panującej pandemii nie odpuszcza ćwiczeń, a towarzyszy jej w tym wszystkim urocza 4-letnia córeczka. Na tę chwilę dziewczynom muszą wystarczyć wspólne ćwiczenia na macie. Jednak widać, że  gwiazda myśli bardzo optymistycznie i zdecydowała się na kupno sportowego wózka, dzięki któremu będzie mogła trenować razem z córką na świeżym powietrzu.

Mimo że piękne słońca i temperatura wysoko powyżej zera zachęcają do spacerów, to ze względu na panującą pandemię, wózek pozostało wypróbować jedynie na balkonie.

Nowa, sportowa fura, złożona.Jeszcze kiedyś pobiegamy.. Teraz , skoro zabawki już spakowane, pojeździmy po balkonie.Spokojnego weekendu dla Was. – napisała pod zdjęciem wózka Paulina

Nowy wózek małej Róży to sportowy trójkołowiec marki Phil&Teds. Za taką furę trzeba zapłacić około 2200 złotych. Pojazd jest bardzo nowoczesny, ma czarna sportową ramę, duże siedzisko, w którym bez problemu mieści się 4-latka, oraz obszerną budę, która ochroni przed wiatrem i ostrym słońcem. Duże pompowane koła, na pewno idealnie sprawdzą się na długie wędrówki po lesie.  Wózki takiego typu to wybór wszystkich aktywnych rodziców, którzy zwykły spacer z dzieckiem łączą z aktywnym treningiem.


Paulina Sykut z córką - nowy wózek

Paulina Sykut z córką - nowy wózek

Paulina Sykut z córką

Paulina Sykut z córką

Paulina Sykut z córką

Paulina Sykut z córką

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×