Szukaj

Paulina Sykut jest w ciąży?! Jednym zdjęciem wywołała poruszenie

Paulina Sykut spodziewa się dziecka? Gwiazda opublikowała piękne zdjęcie z mężem, na którym pozuje w obcisłej sukience. Stylizacja boska, ale fani natychmiast zwrócili uwagę na jej brzuch. Czy krągłości to oznaka ciąży?
Paulina Sykut jest w ciąży?

Paulina Sykut jest w ciąży?

Paulina Sykut spodziewa się dziecka? Gwiazda, która na co dzień bryluje na salonach i jest jedną z najbardziej lubianych celebrytek na salonach, jednym zdjęciem wywołała sporo zamieszania wśród swoich fanów na Instagramie. Paulina pochwaliła się fotografią z windy, w której pozowała z ukochanym mężem i córeczką – fotka zachwyciła Internautów, ale ich uwagę szybko przykuło coś zupełnie innego.

Na zdjęciu Paulina pozuje w przepięknej wiosennej sukience. Żółta kreacja w pomarańczowy print fantastycznie podkreśliła jej smukłą sylwetkę, eksponując to, co w Sykut najlepsze. Podkreśliła również… zaokrąglony brzuszek? Fani natychmiast to dostrzegli, a w komentarzach bardzo szybko zaczęły pojawiać się pytania o potencjalną ciążę na horyzoncie. Wielu Internautów było wręcz przekonanych o tym, że Paulina spodziewa się kolejnego dziecka.

Gwiazda odpowiedziała w jednym z komentarzy, że jest tylko „najedzona”, ale jej wytłumaczenie nie przekonało zbytnio rozentuzjazmowanych fanów. W żartobliwy sposób dali Sykut do zrozumienia, że nie do końca dowierzają jej wytłumaczeniu.

Zobaczcie sami i oceńcie. Ciąża-ciąża, czy może jednak spożywcza? 😉

Zobacz: Paulina Sykut wreszcie pokazała twarz swojej słodkiej córeczki! To prawdziwa księżniczka z bajki!

Zobacz: Gwiazdy na urodzinach hotelu: Dorota Czaja, Dorota Gardias, Olivier Janiak, Paulina Sykut, Kasia Vu Manh

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie Macieja Zienia: Paulina Krupińska, Natasza Urbańska, Karolina Pisarek, Paulina Sykut, Jessica Mercedes


Paulina Sykut jest w ciąży?

Paulina Sykut jest w ciąży?

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała twarz swojej córeczki

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała twarz swojej córeczki

Paulina Sykut - gwiazdy na urodzinach hotelu

Paulina Sykut - gwiazdy na urodzinach hotelu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×