Paulina Smaszcz publikuje prywatne wiadomości w sieci. Teraz tak chce dopiec Kasi Cichopek. Ciarki przechodzą, gdy się to czyta

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek

Paulina Smaszcz postanowiła upublicznić w sieci prywatne wiadomości dotyczące Kasi Cichopek. To nie są miłe słowa i uderzają w jej związek z Maciejem Kurzajewskim. Co opublikowała?

Paulina Smaszcz nie odpuszcza Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. To była żona dziennikarza jako pierwsza ujawniła, że prezenterzy śniadaniówki się ze sobą spotykają. Chociaż już wcześniej pojawiały się doniesienia na ten temat – zgodnie milczeli na ten temat. Dopiero po kąśliwych komentarzach Pauliny zdecydowali się oni oficjalnie potwierdzić, że są razem.

Paulina Smaszcz niedawno rozmawiała z Anną Zejdler, której przekazała, jak według niej wyglądają obecnie kontakty Maćka z synami. Stwierdziła, że Franciszek i Julian nie mogą odwiedzać swojego ojca, gdy jest u niego Kasia, a nawet, że Kurzajewski zdecydował się oddać psa, który po rozwodzie nadal z nim mieszkał.

Ja spróbowałam przedtem zrobić to między nami, tylko to nie działa. Dlatego powiedziałam, że okres kłamstw, obłudy, robienia z gęby cholewy, ucieczki od odpowiedzi, okłamywania naszych synów, okłamywania naszych rodzin, chowania samochodu, moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna – to jest ich dom. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem… – powiedziała w rozmowie z Anną Zejdler.

Maciej Kurzajewski z psem Bono

Maciej Kurzajewski z psem Bono

Pod nieobecność Macieja udała się też do jego domu, by w tej sprawie rozmówić się z jego 74-letnią mamą. To przechyliło czarę goryczy, a Kurzajewski zdecydował się zgłosić sprawę na policję.

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły – wyznał Kurzajewski dla Super Expressu.

Paulina Smaszcz uderza w Cichopek i Kurzajewskiego

Paulina nie ma zamiaru odpuścić byłemu mężowi i jego nowej partnerce. Nieustannie publikuje kolejne nieprzychylne im treści. Ostatnio nawet pokusiła się o stwierdzenie, że Maciej chciał zakończyć związek z Kasią.

Mój były mąż okłamał swoich synów. Okłamał naszych przyjaciół i rodzinę, twierdząc, że z panią Katarzyną się nie spotyka. Że kończy ten związek, ponieważ jest to związek, który będzie szeroko komentowany, a pani Katarzyna wszystko pokazuje w social mediach i reklamuje wiele produktów – zdradziła w rozmowie w Party.

Na tym nie zakończyła. W sieci udostępniła prywatne wiadomości, które otrzymała od internautek. Te jednoznacznie uderzają w Kasię, do której Paulina – jak twierdziła w poprzednich wpisach – nic nie ma:

Pani Paulino, ja zawsze staram się nie oceniać nikogo, ale staram się też zrozumieć panią, bo spędziła pani wiele lat z panem Maciejem i pani najlepiej wie jako żona, matka i kobieta jak było… A ludzie co wiedzą? Nic! Oni ze sobą i tak długo nie będą. Myślę, że Katarzyna wybije się jeszcze bardziej przy jego ramieniu, a potem go zostawi – napisała internautka.

Jak widać była żona Macieja daje zakochanym do wiwatu. Myślicie, że ten konflikt kiedyś ucichnie?

Pierwszy i jedyny wywiad z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim na temat związku. Co powiedzieli o zachowaniu Pauliny Smaszcz?

Monika Richardson o zachowaniu Pauliny Smaszcz. Tak podsumowała koleżankę:


Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Komentarze

 • Gość pisze:

  To podchodzi pod stalking. Ta kobieta ma jakiś problem ze sobą.

  • Gość pisze:

   Durniu ta kobieta przeżyła z nim ponad 20 lat.Chyba nie rozumiesz co ona przeżywa .Zostawił ją jak stary worek niepotrzebny bo zachciało mu się młodej dupy .Życzę im żeby się nie e ułożyli i żeby sami doświadczyli upokorzenia.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się z tym.

  • Sisi pisze:

   Przecież to ona zostawiła kurzaja 3 lata temu dla żonatego Krauze. Udajecie czy padło wam na mózg jak Pauli?

  • Gość BONA pisze:

   Z pwenoscia – bardzo wielki PROBLEM. Ale odkąd pamiętam, ONA zawsze wszystko opowiadała w mediach. Jaki był JEJ ” pierwszy raz” no i ja powiększyła sobie biust, jak planowała dzieci etc.

  • Halo pisze:

   Przecież to P. Paulina zażyczyła sobie rozwodu!!!

  • Sisi pisze:

   Ona zostawiła kurzaja 3 lata temu dla żonatego Krauze. Udajecie czy padło wam na mózg jak Pauli?

  • Gość pisze:

   Nie ta kobieta ma odwagę, o której nikt nie śnił…
   Podziwiam ja za to.
   Trzymam za nią kciuki i to bardzo mocno!
   KOBIETA PETARDA,
   ZYCZE WYTRWALOSCI W TYM CO PANI ROBI.BRAWO!!!

  • Gość pisze:

   On jej nie zostawił, właśnie w tym rzecz.. Ona kilka lat temu odeszła od niego do innego faceta. Potem był rozwój. Minęły lata, facet związał się z kimś i nagle nastąpiła erupcja Wszystkiego. Jest to dramatyczne, była żona tragicznie się kompromituje…

  • Gość pisze:

   Ewidentnie Pani bez klasy.A może ma rację nazywając Ją mitomanką bratowa.

  • Gość pisze:

   Najwyraźniej tak . Brak słów na to babsko

  • Gość pisze:

   gosciu 17.15 , piszesz głupoty , niech przezywa w ciszy , spokoju i z godnością , rozwód był 3 lata temu , ona w tym czasie również nie była sama , a teraz zebrało jej się na przezywanie . Widać przezywa na forum , kiedy jej to odpowiada , a honoru i przyzwoitości nie ma za grosz , ja od takich warszawskich przekupek uciekam jak najdalej

  • Gość pisze:

   Czy każdy dzień dla pani jest dniem straconym jak w necie pojawiają się te brzydkie poniżej pasa wpisy na temat byłego męża i jego sympatii. Proszę iść do specjalisty bo to co pani wyczynia jest okropne nie rób wstydu swoim dzieciom kobieto. Żal mi Ciebie

  • Gość pisze:

   Dokładnie!

  • Gość pisze:

   Do gościa. co ty wypisujesz. Chciała rozwodu to go ma. Nie odzywała się 3 lata nic jej nie przeszkadzało. Teraz ja wkurza że.on się zakochał . O co jej chodzi z tym oszukiwaniem jej ,dzieci? Tamten rozdział niech zamknie za sobą i nie opowiada głupot. To wszystko to jakiś absurd. Postawila ultimatum że kurzajewski nie może z nikim być tylko w celibacie całe życie ma spędzić. Niech ona powie jasno i otwarcie nie mydlac nic o co o jej chodzi? Bo na razie to błądzi w ciemnościach. Rzuca się jak piskorz. Nie odpowiadał jej mąż był taki owaki jak to ona o nim opowiada to niech da mu dzisiaj spokój. Ma co chciała.

  • Gość pisze:

   Alko+leki+problemy finansowe+charakter

  • Gość pisze:

   Żal mi jej. Niestety ale ośmiesza się.

  • Gość pisze:

   Nie masz pojęcia co to jest stalking. Poziom edukacji sięgnął dna

  • Gość pisze:

   Już od dawna to wyglada na stalking.

  • Edi pisze:

   Gęgaty gęgacz i konusowata

  • Gość pisze:

   Zostawiła go No ja zdradzał. Jak ze zdrajca żyć pod jednym dachem?von ale to nie oznacza ze nie została upokorzona a to boli

  • Gość pisze:

   Nie ma . Mówi tak jak jest jakby nie patrząc .

  • Gość pisze:

   Nie wiem co widział w K.C. bo ona ani ładna ani atrakcyjna czasem ludzie jednak źle wybierają. Jakby nie patrząc Paulina to modelka przy niej a i tamtą wcale nie taka młoda .Osobiście dla mnie szok. Tak zamienić.

  • Gość pisze:

   Czy wreszcie wezmą tę babę w kaftan bezpieczeństwa i zamkną gdzie jej miejsce