6-letnia córeczka Pauliny Krupińskiej nosi wysokie szpilki. Gwiazda pęka z dumy: „Genów nie wydłubiesz”

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska pochwaliła się nowym zdjęciem córki. Opublikowała kadr, na którym możemy zobaczyć 6-latkę w bardzo wysokich szpilkach. Tylko spójrzcie, jak wygląda Antonina. 

Paulina Krupińska już od dawna jest jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN, gdzie prowadzi program razem z Damianem Michałowskim. Zdecydowanie jest ona dowodem na to, że karierę można połączyć ze szczęściem w życiu prywatnym. Gdy gasną kamery gospodyni śniadaniówki, wraca do ukochanej rodziny.

W 2018 roku poślubiła wokalistę zespołu Zakopower Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Małżonkowie doczekali się już dwojga dzieci. Zostali rodzicami Antoniny, która ma już 6 lat, a także Jędrzeja, który przyszedł na świat w 2017 roku. Gwiazda nie wyklucza, że ich rodzina jeszcze się powiększy.

Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są – wyjawiła Krupińska na łamach „Party”.

Córka Pauliny Krupińskiej chodzi w szpilkach

Paulina Krupińska może być wzorem dla wielu młodych mam. Udowodniła ona bowiem, że karierę na wizji można połączyć z opieką nad małymi dziećmi i szczęśliwym życiem rodzinnym. Gwiazda dodatkowo ma bardzo utrudnione zadanie, ponieważ dzieli życie pomiędzy dwa domy. Studio śniadaniówki znajduje się w Warszawie, a jej dom u podnóża Tatr. W tygodniu musi przebyć zatem wiele kilometrów, by pojawić się na planie porannego programu.

Popularność z ekranu szybko przeniosła się do sieci. Prezenterka prowadzi profil na Instagramie, który śledzi spora liczba internautów. W social mediach chwali się kulisami pracy, ale też życia rodzinnego. W niedzielny poranek na jej koncie pojawiło się zdjęcie córeczki Antoniny. Dziewczynka leży na kanapie w ich domu i ma na sobie wieczorową suknię mamy, a także jej szpilki. Krupińska uchwyciła 6-latkę z ukrycia i podsumowała ten obrazek zabawnym komentarzem.

Jak to mówią: genów nie wydłubiesz – napisała.

Post Pauliny wyraźnie rozbawił jej fanów, którzy uważają, że przebieranki Tosi i naśladowanie mamy, są po prostu urocze. Widać, że wyrośnie z niej prawdziwa ulubienica mody.


Paulina Krupińska - córka Antonina

Paulina Krupińska - córka Antonina

Paulina Krupińska - córka Antosia

Paulina Krupińska - córka Antosia

Paulina Krupińska - córka Antosia i syn Jędrzej

Paulina Krupińska - córka Antosia i syn Jędrzej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×