Paulina Krupińska ma problem z włosami! Niezwłocznie ruszyła do stylisty. Nowa fryzura zniwelowała efekt

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska już ma problem z siwymi włosami. By się ich pozbyć, poszła do fryzjera. Efekt metamorfozy zachwyca. Zdjęcia. 

Paulina Krupińska (35 l.) pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako modelka. Zdobyła nawet tytuł Miss Polonia. Później trafiła na antenę Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła własny cykl w formacie Pytanie na śniadanieZ czasem zmieniła pracodawcę. W TVN zasiliła ekipę prowadzących Dzień Dobry TVN. Pracuje tam u boku Damiana Michałowskiego.

W 2014 roku związała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para sformalizowała związek po czterech latach. Dziś wychowują dwoje dzieci: córkę Antoninę oraz syna Jędrzeja. Raz na jakiś czas media rozpisują się o kryzysie w małżeństwie dziennikarki i piosenkarza. Paulina w rozmowie z Jastrząb Post obśmiała plotki, zdradzając nam przy okazji sposób na udaną relację.

Na pewno rozmowa, kompromis. Kompromis to słowo klucz, które zawsze przyświeca jeżeli mówi się o związkach. Nie uważałabym się za jakąś specjalistkę dotyczącą idealnych związków. Jesteśmy związkiem bardzo prawdziwym, naturalnym. Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. Ja przez te 8 lat jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys. Powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić – powiedziała.

Paulina Krupińska odwiedziła fryzjera

Wczoraj Paulina wrzuciła na Instagram zdjęcia wykonane po wizycie u fryzjera. Lekko podcięła końcówki i odświeżyła kolor włosów.

Wizyta u fryzjera = dobry humor. Zgadzacie się ? – napisała w opisie ujęć.

W sekcji komentarzy zasugerowała, że regularnie odwiedza fryzjera, bo zaczyna siwieć. Ten efekt niweluje farbami.

Czy kolor włosów masz naturalny? Pięknie – zagaiła ją jedna z internautek.

Paulina udzieliła drobiazgowej odpowiedzi:

Mam kolor nałożony, bo mam już trochę siwych włosów. Ale on jest zbliżony do mojego naturalnego.

Poniżej efekt metamorfozy.

Jak podoba się wam nowy look Pauliny Krupińskiej?


Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska o włosach

Paulina Krupińska o włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×