NewsyPaulina Krupińska ma siostrę bliźniaczkę? Niewiarygodne, jakie podobieństwo

Paulina Krupińska ma siostrę bliźniaczkę? Niewiarygodne, jakie podobieństwo

Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Elwira Szczepańska

10.02.2021 18:00, aktual.: 10.02.2021 23:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Krupińska spełnia się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wiosną 2020 dołączyła do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVN. Stworzyła duet z Damianem Michałowskim, z którym umilają widzom poranki, ciesząc się rosnącą sympatią.

Gdy światła kamer gasną, gwiazda wraca do swojej rodziny. Razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką, z którym zalegalizowała związek w 2018 roku (szczegóły tutaj), wychowuje córkę Antosię oraz syna Jędrzeja.

Nie można mieć wątpliwości, że dzieci są dla Pauliny priorytetem. W jednym z wywiadów wyznała, że od zawsze wiedziała, iż będzie mamą. Tak układała swoje sprawy, żeby marzenie się spełniło. Świadomie także zrezygnowała z kilku kontraktów.

Swoje życie wcześniejsze jakoś tak ułożyłam pod dzieci, że nigdy nie robiłam sesji bieliźnianych, nie robiłam sesji w magazynach dla mężczyzn, a miałam takowe propozycje – powiedziała Krupińska dla Mamo to ja – Zawsze wiedziałam, że będę matką. Tak z Sebastianem układamy nasze życie i relacje z mediami, żeby dzieci się za nas nie wstydziły.

Jednak i ona potrzebuje chwili oddechu. Najlepiej relaksuje się podczas aktywności fizycznej, co już niejednokrotnie podkreślała. Kocha góry, a nie ma nic przyjemniejszego niż wybrać się na narty w doborowym towarzystwie. Właśnie pokazała zdjęcie, a my przecieramy oczy ze zdumienia. Czyżby gwiazda TVN miała siostrę bliźniaczkę?

Paulina Krupińska na nartach

Niezależne media w Polsce strajkują. Stacje radiowe ucichły, kanały telewizyjne przestały nadawać program, a portale nie zamieszczają bieżących newsów. To przełomowy dzień w historii. Protest ma na celu sprzeciw przed wprowadzeniem przez rząd dodatkowego podatku od reklam emitowanych w telewizji, radiu i internecie. Uderzył on także w kieszeń każdego widza, słuchacza i internauty.

Paulina Krupińska w swoich social mediach podkreśliła, że akcja jest konieczna, jeśli w naszym kraju ma nadal być respektowana wolność:

Dziś wszyscy przekonamy się, jak wygląda Polska bez wolnych mediów. Tak drastyczna akcja jest konieczna, bo bez wolnych mediów nie ma wolnego wyboru, a bez wolnego wyboru nie ma wolności.#mediabezwyboru.

Sytuacja ta z pewnością jest stresująca dla wszystkich osób związanych z mediami, dlatego Paulina Krupińska postanowiła przewietrzyć głowę. Wybrała się na narty. Towarzyszy jej Małgorzata Bachleda-Curuś, żona Adama – kuzyna Alicji, a my przecieramy oczy ze zdumienia, bo panie wyglądają jak siostry bliźniaczki.

Trzeba czasem przewietrzyć głowę szczególnie dzisiaj było mi to potrzebne.Moja @gosia_b.c jest najlepszym kompanem na wypady w góry.Pozdrawiamy i życzymy Wam miłego dnia - napisała.

Pod zdjęciem posypały się komplementy. Internauci także dostrzegli podobieństwo. To aż niewiarygodne.

Paulina Krupińska na nartach z Małgorzatą Bachleda-Curuś
Paulina Krupińska na nartach z Małgorzatą Bachleda-Curuś
Jak mieszka Paulina Krupińska?
Jak mieszka Paulina Krupińska?
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka - styczeń 2021, zima u gwiazd
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka - styczeń 2021, zima u gwiazd
Paulina Krupińska w sypialni
Paulina Krupińska w sypialni
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także