Szukaj

Paulina Krupińska kończy 32 lata. Przypominamy jej stare zdjęcia! Swoją uroda powala od zawsze! 8 fotka najlepsza!

Paulina Krupińska obchodzi dziś swoje wielkie święto. Modelka i żona Sebastiana Karpiela Bułecki obchodzi dziś 32 urodziny!

Paulina Krupińska zaczęła swoją karierę w show biznesie w 2012 roku, kiedy to sięgnęła po tytuł Miss Polonii. Na jej głowie pojawiła się korona najpiękniejszej Polki, a u jej boku stanął góral – Sebastian Karpiel-Bułecka, który skradł serce piękności. Już po roku wspólnych randek i miłosnych uniesień para doczekała się pierwszego dziecka. Niespełna 2 lata temu Paulina została mamą po raz drugi. Zakochani nie zważali wcześniej na formalności i dopiero w zeszłym roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Teraz tworzą szczęśliwe małżeństwo, choć media niejednokrotnie węszyły konflikt i ogłaszały, że para się rozstała.

Paulina Krupińska to niesamowita szczęściara!

Paulina przez długi czas miała opinię słodkiej modelki, która jest znana z tytułu Miss Polski oraz z tego, że spotyka się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Dopiero praca jurorki w „Dance, dance dance” przełamała te stereotypy i pozwoliła Paulinie poznać się z zupełnie innej strony.

Paulina Krupińska jest wielką szczęściara, bo dostała od losu piękne ciało i dziewczęcą urodę, której koleżanki z branży mogą pozazdrościć wylewając siódme poty na treningach pod okiem profesjonalnego trenera.

Dziś Paulina obchodzi swoje wielkie święto i z tej okazji dostała od swojego męża bukiet pięknych róż, który praktycznie wypełnia cały kadr fotografii. Pod postem nie mogło zabraknąć wielu życzeń od Internautów, którzy życzą jej szczęścia i zazdroszczą ukochanego, który tak szczodrze obdarował swoją żonę. Paulina ma dziś dwa powody do świętowania ponieważ obchodzi dziś nie tylko urodziny ale i imieniny.

32 lata. Jestem wdzięczna za kolejny rok, za zdrowie, za rodzinę, przyjaciół i dobrych ludzi wokół – napisała pod zdjęciem.

Zobacz: Paulina Krupińska o swoim udziale w reklamie kosmetyków Ewy Chodakowskiej. Czy gwiazdy zakopały topór wojenny?

Zobacz: Paulina Krupińska z całą rodziną wkrótce wyprowadzi się z Warszawy? Gwiazda zdradziła nam swoje plany na przyszłość!

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała słodkie zdjęcie z synem. Mały Jędrek wyrasta na łamacza dziewczęcych serc!


Paulina Krupińska urodziny - Instagram

Paulina Krupińska urodziny - Instagram

Paulina Krupińska - Instagram

Paulina Krupińska - Instagram

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×