Miss Polonia pokazała na swoim Instagramie nowe zdjęcia. Niestety póki co, ciężko doszukiwać się na nich ciążowych krągłości. Paulina i jej partner Sebastian Karpiel-Bułecka 1,5 roku temu zostali rodzicami małej Antosi.
W wywiadach mówiła, że nie ma zamiaru planować drugiego dziecka, bo raczej trudno to zaplanować. Ale chciałaby urodzić chłopca i mieć parkę :)
Kto wie, być może jej marzenie wkrótce się spełni i dziewczynka będzie miała braciszka? Lubicie Paulinę Krupińską?