Szukaj

Patrycja Markowska wspomina pierwsze spotkanie z Beatą Kozidrak. Drżała ze stresu

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska na Facebooku zdradziła, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z Beatą Kozidrak. Co napisała?

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek, która ma na swoim koncie już dwie platynowe płyty. Sympatię widzów zyskała nie tylko dzięki swojej twórczości, ale także poprzez zaangażowanie się w różne projekty telewizyjne. Brała udział w show TVN Ameryka Express oraz pojawiła się jako trenerka w wielkim hicie TVP The Voice of Poland. Świetnie sprawdziła się w tej roli, jednak wiadomo, że jej przygoda z drugim z programów dobiegła końca.

Nie tęsknie. To była wspaniała przygoda. Ale ja mam tak, że jak już jakąś przygodę kończę, to nie myślę o tym, że mogłabym wrócić. Przed chwilą Rafał Collins powiedział, że minął już równo rok od programu Ameryka Express. Powiedziałam, że wspaniale. To jest tak, że pewne rzeczy przychodzą. A teraz jestem skupiona na nowym singlu, na nowych piosenkach – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Markowska jest bardzo aktywna w social mediach i regularnie publikuje nowe posty. W niedzielę podzieliła się wyjątkową fotografią. Zdradziła, jak bardzo denerwowała się pierwszym spotkaniem z Beatą Kozidrak.

Patrycja Markowska wspomina pierwsze spotkanie z Beatą Kozidrak

W niedzielne popołudnie na Facebooku artystki pojawiła się fotografia, na której Patrycja pozuje z ojcem, Grzegorzem Markowskim i inną legendą polskich scen – Beatą Kozidrak. Nie powinien dziwić fakt, że to właśnie ona skradła serce trzyletniej Markowskiej i tak trwa to po dziś dzień.

Przed pierwszym spotkaniem z idolką bardzo się denerwowała. Twórczyni hitu Nie ma wody na pustyni zachwyca już kolejne pokolenie Polaków, a jak widać na poniższej fotografii, czas się dla niej zatrzymał.

Patrycja ma to szczęście, że mogła spotkać się z Beatą osobiście, o czym poinformowała w opisie:

Pamiętam jak w wieku 3 lat zakochałam się w wokalistce śpiewającej „Nie ma wody na pustyni”. Oszalałam. Błagałam tatę żeby mnie zapoznał z tą, największą dla mnie wtedy, gwiazdą na świecie. Moment, w którym usiadłam jej na kolanach był dla mnie trzęsieniem ziemi. Cudownie spotkać się po latach.

Pamiętam jak w wieku 3 lat zakochałam się w wokalistce śpiewającej "Nie ma wody na pustyni". Oszalałam. Błagałam tatę…

Posted by Patrycja Markowska on Sunday, February 21, 2021

Pod postem Markowskiej pojawiły się komentarze internautów, którzy dzielą się swoimi historiami miłości do Beaty Kozidrak, a także wyrażają sympatię dla Patrycji i jej taty.

  • Ja nawet przy lusterku byłam Beata Kozidrak pozdrawiam cała wspaniałą Trójkę razem i kocham Waszą muzykę każdego z osobna.
  • Historia na jednym obrazku dzięki wam za wasze piosenki pozdrawiam bo się na waszej muzyce wychowałem a teraz Patrycja podtrzymuje i klimat i tradycje trzymajcie się.
  • Najlepsi.
  • A ja, 37 lat temu usłyszałam głos pani Beaty na koncercie w Koszalinie. Idąc przez Park, już mogłam podziwiać siłę i niebywałą barwę głosu… I do tej pory z sentymentem wspominam „te doznania” – piszą

Takich historii jest bardzo wiele. Wy także kochacie Beatę?


Patrycja Markowska wspomina pierwsze spotkanie z Beatą Kozidrak

Patrycja Markowska wspomina pierwsze spotkanie z Beatą Kozidrak

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z synem

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z synem

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z synem

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×