Pradise Hotel: Klaudia El Drusi prowadzącą. Kiedy ruszają zdjęcia do pierwszej edycji?

Klaudia El Dursi - nowy program w TVNie. Jaki?

Klaudia El Dursi - nowy program w TVNie. Jaki?

Kto został prowadzącą Paradise Hotel? Klaudia El Dursi poprowadzi nowy program TVN. Kiedy premiera? Co wiemy na temat show? Gdzie kręcone są zdjęcia?

Klaudia El Dursi wzięła udział w ostatniej edycji programu Top Model. Chociaż programu nie wygrała, udział w show otworzył jej drzwi do kariery. Modelka dostała propozycję udziału w kolejnym programie TVN-u, o czym poinformowała w rozmowie z naszą reporterką:

Faktycznie program dał mi bardzo wiele możliwości. Nie będę ukrywała, że pozytywnie się dzieje. Mam nadzieję, że będzie to szło tylko w dobrą stronę. Liczę na jakieś fajne kontrakty w kwestii reklamowej. Już jakieś rozmowy są toczone, także zobaczymy. Pojawiła się propozycja, abym wzięła udział w innym programie telewizyjnym w TVNie.

[wp_quiz id=”1013″]

Paradise Hotel: Klaudia El Drusi prowadzącą

W jakim? Tego gwiazda Top Model zdradzić nie chciała. Przyznała, że jednak, że jest to duże przedsięwzięcie, które zajęłoby sporo czasu. Do szczegółów udało się dotrzeć dziennikarzom Plejady. Według ich informacji Klaudia El Dursi poprowadzi nowy program emitowany na TVN7 – Paradise Hotel.

Klaudia El Dursi - Top Model 8 półfinał

El Dursi – Top Model 8 półfinał. Sesja zdjęciowa. Jak sobie poradziła z zadaniem?

Paradise Hotel nowym hitem TVN7. Kiedy zadebiutuje na antenie?

Modelka nie odniosła się do tych spekulacji. Wiadomo, że program nagrywany będzie na Bali. Uczestnicy, którzy wprowadzą się do tytułowego hotelu nie tylko wezmą udział w egzotycznych wakacjach, ale także będą musieli zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u boku.

Paradise Hotel - ruszyły castingi do nowego programu

Paradise Hotel – ruszyły castingi do nowego programu. Nowe odcinki programu wystartują już wiosną. Co wiadomo na ten temat?

Wygrać można aż 100 tysięcy złotych. Na jakim etapie jest obecnie produkcja?

Zdecydowaliśmy, że scenerią dla programu będzie indonezyjska wyspa Bali. Obecnie jesteśmy na etapie preprodukcyjnym, zdjęcia rozpoczynamy na początku roku – przyznała Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN7.

Program emitowany będzie na TVN7. Czy El Dursi rzeczywiście go poprowadzi? O tym przekonamy się wkrótce.

Zobacz: Klaudia El Dursi miała dostać rolę w „365 dni”. Nie uwierzycie, dlaczego zrezygnowała


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×