Szukaj

TVN z Klaudii El Dursi zrobi gwiazdę. Dostała pierwszą dużą propozycję po „Top Model” [WIDEO]

Klaudia El Dursi o nowym progamie

Klaudia El Dursi dostała propozycję udziału w kolejnym programie TVN-u. Czy się zgodziła i gdzie będzie można ją zobaczyć? O wszystkim opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Klaudia El Dursi od momentu, w którym pojawiła się na castingu do programu Top Model, wywoływała spore emocje. Jako pierwsza dostała tzw. złoty bilet, dzięki któremu od razu zamieszkała w domu modeli. Szybko okazało się, że modelka ma spore doświadczenie związane z show-biznesem

Klaudia El Dursi dostała nowy program. Jaki?

Chociaż Klaudia programu nie zwyciężyła, wygrała coś znacznie cenniejszego – jej kariera nabrała rozpędu, a ona sama już otrzymała propozycję udziału w kolejnym show:

Faktycznie program dał mi bardzo wiele możliwości. Nie będę ukrywała, że pozytywnie się dzieje. Mam nadzieję, że będzie to szło tylko w dobrą stronę. Liczę na jakieś fajne kontrakty w kwestii reklamowej. Już jakieś rozmowy są toczone, także zobaczymy. Pojawiła się propozycja, abym wzięła udział w innym programie telewizyjnym w TVNie.

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Czy El Dursi zdecyduje się na tę propozycję?

Nie podjęłam jeszcze decyzji, bo to jest bardzo obciążające przedsięwzięcie i nie wiem, czy mogę sobie na to pozwolić. Bardzo dużo czasu by to zajęło i jest to duże ryzyko. Cały czas to rozważam.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Klaudia El Dursi miała dostać rolę w „365 dni”. Nie uwierzycie, dlaczego zrezygnowała


Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×