NewsyKlaudia El Dursi poinformowała o chorobie. "Mój organizm opuścił gardę"

Klaudia El Dursi poinformowała o chorobie. "Mój organizm opuścił gardę"

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
13.12.2023 13:27

Klaudia El Dursi to celebrytka wszechstronna. Medialną rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w "Top Model", podbiła serca widzów jako prowadząca "Hotelu Paradise", a obecnie bryluje w mediach społecznościowych, chwaląc się swoim kulinarnym talentem. Niestety, na drodze Klaudii stanęła choroba, o której poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Klaudia El Dursi jest chora. Zdradziła, co jej dolega

Na swoim profilu na Instagramie Klaudia El Dursi dzieliła się między innymi relacją z gotowania rosołu. Ten najwyraźniej bardzo jej się teraz przyda, ponieważ prowadząca "Hotelu Paradise" poinformowała, że jej organizm zaczął przegrywać walkę z infekcją. Co gorsza, modelka ma być tak zajęta, że nie ma czasu na chorowanie.

No dobra, sytuacja jest średnia. Twarda ze mnie sztuka, ale mój organizm opuścił gardę i jakaś infekcja mnie dopadła. Totalnie nie mam przestrzeni na chorowanie, więc muszę wymyślić jakiś magiczny sposób, żeby się dźwignąć! - napisała pod zdjęciem, na którym widzimy ją okrytą kocem, z niewesołą miną.

Być może wierni fani Klaudii podeślą jej metody na to, jak szybko poradzić sobie z chorobą.

Klaudia El Dursi poinformowała o chorobie. Wcześniej szukała asystentki

Kilka dni temu Klaudia ogłosiła w mediach społecznościowych, że poszukuje asystentki. Osoba do pomocy z pewnością przydałaby się modelce teraz, bo choroba może ograniczyć jej zawodowe możliwości. Za co gwiazda "Hotelu Paradise" oferowała między innymi atrakcyjne wynagrodzenie i pracę przy ciekawych projektach?

Wysyłacie zgłoszenia na asystentkę, która co do zasady powinna być skrupulatna, kompetentna i zdyscyplinowana, a przesyłacie e-maile bez filmu wideo. Niestety, takie zgłoszenia nie będą rozpatrywane — czytaliśmy w ogłoszeniu.

Klaudii pozostaje życzyć zdrowia i znalezienia odpowiedniej współpracowniczki.

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi jest chora
Klaudia El Dursi jest chora
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także