Szukaj

Brad Pitt usłyszał niewygodne pytanie o Jennifer Aniston. Najpierw się zawstydził. Potem odpowiedział wprost

Brad Pitt o relacji z Jennifer Aniston

Brad Pitt o relacji z Jennifer Aniston

Oscary 2020: Brad Pitt i Jennifer Aniston pojawią się na ceremonii? Aktor skomentował swoją relację z byłą żoną. Już sama jego reakcja mówi sporo.

Brad Pitt znowu jest na fali. Aktor zgarnia nagrodę za nagrodą. Krytycy są pod wrażeniem tego, jak zagrał postać Ricka Daltona w filmie Pewnego razu… w Hollywood. W ostatnim czasie grad nagród spadł także na Jennifer Aniston. Byli małżonkowie pojawiają się więc na tych samych galach. Na ostatniej, SAG Awards 2020, doszło do wyczekiwanego przez tysiące osób zdarzenia.

Brad i Jennifer czule przywitali się na czerwonym dywanie. Co prawda nie zamienili ze sobą zbyt wielu sław, ale ich gesty i spojrzenia zdają się potwierdzać plotki o coraz lepszej relacji, jaką udało się im odbudować przez ostatni rok. Pitt i Aniston znowu uchodzą za najgorętszą parę Hollywood, choć – jak zapewniła sama aktorka – nie łączy ich nic więcej, niż tylko przyjaźń.

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston – SAG Awards 2020

Tyle jednak wystarczyło, by dziennikarze amerykańskich tabloidów oszaleli na ich punkcie. O byłych małżonkach napisano już wiele – że się zaręczyli, że adoptowali dziecko, a ostatnio nawet, że wzięli cichy ślub w Meksyku. Teraz jeden z reporterów poszedł o krok dalej i wprost zapytał Brada o to, czy pójdzie na randkę ze swoją byłą żoną. Zwłaszcza, że ma ku temu szczególną okazję.

Oscary 2020: Brad Pitt i Jennifer Aniston razem na gali?

25 lutego wręczone zostaną Oscary. Brad Pitt nominowany jest w jednej z głównych kategorii. Czy na gali pojawi się w towarzystwie Jennifer Aniston? O to zapytał go dziennikarz Daily Mail. Aktor w ciągu kilku sekund zrobił się bordowy na twarzy, a po chwili zastanowienia, wyraźnie zawstydzony, wyznał:

Nie mam randki.

Po chwili odwrócił się i poszedł dalej.

Byli małżonkowie konsekwentnie unikają komentowania życia prywatnego. Zwłaszcza Brad Pitt, który kilkukrotnie był podpytywany o Jennifer. Podczas Złotych Globów wyznał, że „nie czyta nagłówków tabloidów, więc nie wie, co pisze się o nim i jego byłej żonie”.

Bardziej dosadnie odpowiedziała Aniston, która medialne zamieszanie określiła mianem „histerycznego”.

Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli ślub w Meksyku?

Brad Pitt i Jennifer Aniston wzięli ślub w Meksyku?

Kiedy Jennifer Aniston i Brad Pitt byli małżeństwem?

Aniston i Pitt byli znanym małżeństwem w latach 2000-2005. Najprawdopodobniej Brad zostawił Jennifer, gdy poznał Angelinę Jolie na planie filmu Mr. & Mrs. Smith. Do 2018 roku byli małżonkowie nie utrzymywali ze sobą kontaktu, ich relacje określano jako „chłodne”.


Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×