Jennifer Aniston jednym słowem podsumowała swoją relację z Bradem Pittem. Koniec spekulacji!

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Jennifer Aniston w końcu przerwała milczenie i skomentowała doniesienia na temat jej powrotu do byłego męża, Brada Pitta. Bardzie dosadna być nie mogła.

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli jednym z najbardziej lubianych małżeństw Hollywood. Wiele osób myślało, że będą ze sobą na zawsze, ale aktor odszedł od żony i związał się z Angeliną Jolie. Amerykanie do dzisiaj maja mu to za złe, a mimo to polują na każdy szczegół, który wskazywałby na to, że para do siebie wróciła. Pojawiło się nawet już kilka podejrzeń, a to, że byli razem na after party po Złotych Globach, jeszcze podsyciło plotki o ich romansie. Po miesiącach milczenia, aktorka postanowiła skomentować te wszystkie plotki.

Jennifer Aniston – jak skomentowała doniesienia na temat swojego związku z Bradem Pittem?

Mimo powszechnej wiedzy, że Aniston i Pitt łączą przyjacielskie relacje. W lutym na przykład Pitt był jednym z gości na 50. urodzinach Jennifer, a w grudniu uczestniczył w świątecznym przyjęciu w jej domu. Potem coraz częściej w tabloidach pojawiały się informacje, że para jest znowu razem.

Pojawili się na gali wręczenia Złotych Globów 2020. Przybyli oddzielnie, nie pozowali razem na ściankach, nie siedzieli blisko siebie, a ich wspólne zdjęcie obiegło media społecznościowe. To wszystko wystarczyło, żeby znowu media zalała fala doniesień, że byli małżonkowie są znowu parą. Dodatkowo, w rozmowie z dziennikarzami Enterainment Tonight Brad przyznał, że z Aniston są „bliskimi przyjaciółmi”.

Wpadłem po drodze na Jen, jest moją dobrą przyjaciółką. To już drugie ważne zjednoczenie w tym roku. Najpierw mówią, że się przyjaźnimy, a później, że łączy nas coś więcej.

To wszystko spowodowało, że Jennifer Aniston w końcu postanowiła się odnieść do tych wszystkich spekulacji. Na swoim Insastory zamieściła relację, podczas której użyła filtra, który ma przepowiadać, co nas czeka w 2020 roku. Co się pokazało u aktorki?

W 2020 roku. Wolna.

Jennifer Aniston - przepowiednia na Instagramie

Jennifer Aniston – przepowiednia na Instagramie

 

Aktorka nie mogłaby lepiej skomentować pojawiających się i pewnie męczących dla niej doniesień kolorowej prasy. Mimo takiego wymownego komentarza, jesteśmy pewni, że za jakiś czas tabloidy znowu podejmą historię.

Zobacz: Jennifer Aniston pokazała zdjęcie ze słynnej świątecznej imprezy. To na niej był Brad Pitt


Jennifer Aniston - przepowiednia na Instagramie

Jennifer Aniston - przepowiednia na Instagramie

Jennifer Aniston - przepowiednia na Instagramie

Jennifer Aniston - przepowiednia na Instagramie

Brad Pitt i Jennifer Aniston – Złote Globy

Brad Pitt i Jennifer Aniston – Złote Globy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×