Oliwia Bieniuk przebrała się za hot pielęgniarkę i rozpaliła wyobraźnię fanów. Kandydatki do „Top Model” mogą się przy niej schować!

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk wrzuciła do sieci zdjęcie, które może rozpalić wyobraźnię fanów. Córka Ani Przybylskiej pokazała się w bardzo kusym stroju pielęgniarki. Podzieliła się odważnym nagraniem.

Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że chce iść zawodowymi śladami swojej mamy. Wyrosła na piękną kobietę, a swoich sił próbuje jako fotomodelka i aktorka. Ma już za sobą kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także występy przed kamerami. O córce Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zrobiło się głośno w momencie, gdy zaproszono ją do Tańca z Gwiazdami. W 12. edycji programu odpadła tuż przed ścisłym finałem, a dzięki występom na parkiecie zaskarbiła sobie jeszcze większą sympatię fanów, a ich grono nieustannie się powiększa.

Oliwia już niedługo będzie miała okazję pokazać się z zupełnie innej strony. 20-latka dostała bowiem pierwszą rolę w serialu. Pojawi się w Gliniarzach, gdzie gra również Piotr Mróz. Jest to dla niej wymarzony debiut przed kamerami w komercyjnej produkcji. Format ten cieszy się sporą liczbą widzów, co zapewne jest wielkim plusem dla początkującej aktorki.

No spoko, będziemy mieli romans. Żartuje oczywiście… Oliwka będzie grała córkę, albo siostrzenicę. A nie, nie mogę na razie zdradzać. Oliwia będzie grała. Bardzo dobrze jej idzie – mówi Piotr Mróz.

Oliwia Bieniuk pokazała się w odważnym stroju

Oliwia nie tylko nagrywa kolejne odcinki serialu, ale rozpoczęła też w stolicy studia aktorskie. O tym, co u niej aktualnie słychać dowiadujemy się między innymi z social mediów. Te zaczęła prowadzić z dużym zaangażowaniem i cały czas pokazuje, jak upływa jej czas. Chociaż halloween było kilka dni temu, to dopiero teraz Oliwia pokazała swoje przebranie.

Nie było ono upiorne, a wręcz przeciwnie – bardzo zmysłowe. Wybrała bowiem czarny strój pielęgniarki. Króciutka mini i kabaretki wyeksponowały jej nogi, a obcisła góra uwydatniła dekolt. Trzeba przyznać, że Oliwia coraz częściej pokazuje się przed fanami w tak odważnym wydaniu. Nie można się jej dziwić, jest młoda i może pochwalić się pięknym ciałem.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×