NewsyOliwia Bieniuk oddała się w ręce fryzjera. Rozjaśniła włosy i poeksperymentowała z grzywką. Jest efekt wow?

Oliwia Bieniuk oddała się w ręce fryzjera. Rozjaśniła włosy i poeksperymentowała z grzywką. Jest efekt wow?

Oliwia Bieniuk u fryzjera
Oliwia Bieniuk u fryzjera
Elwira Szczepańska
09.07.2023 22:00

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Jarosława Bieniuka oraz Anny Przybylskiej. Zaczynała zdobywać popularność w social mediach, nieśmiało publikując pierwsze posty. Z czasem zainteresowała się nią telewizją i wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, w którym u boku Michała Bartkiewicza zajęła trzecie miejsce.

Jesienią córka Przybylskiej wyprowadziła się z rodzinnej Gdyni i rozpoczęła naukę w szkole aktorskiej w Warszawie.Studia nie są najłatwiejsze i wymagają pełnego zaangażowania, ale ona odnalazła się w świecie show-biznesu i nie zamierza odpuszczać. W rozmowie z reporterem Kozaczka przyznała, że ma za sobą drobny kryzys:

 Studia super, jestem naprawdę podekscytowana. Totalnie inny świat. To są moje pierwsze studia i mam nadzieję, że ostatnie, że nie będę zmieniała kierunku. Naprawdę wszystko jest tak, jak powinno być.  Oczywiście jest ciężko jak to na studiach, jest dużo pracy, bo to studia aktorskie, ale jestem bardzo zadowolona. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że aż tak mi się spodobają. Myślałam, że będę miała więcej takich kryzysów i będę mówiła sobie: "Kurczę, chyba odejdę, bo nie daję rady", ale jednak podoba mi się do tego stopnia tak, że mówię: "Kurczę, ale jest super. Zostaję i cisnę dalej!".

Teraz jednak jest czas odpoczynku. Oliwia już wróciła z pierwszej podróży. Była w Hiszpanii. Postanowiła zadbać o włosy, a efektami pochwaliła się w sieci.

Oliwia Bieniuk u fryzjera. Jak wygląda po metamorfozie?

Po powrocie z wczasów w Hiszpanii Oliwia Bieniuk udała się do fryzjera. W relacji na Instagramie widać wyraźnie jaśniejsze pasma niż dotychczas. Poszalała też nieco z grzywką, pozostawiając ją nieco dłuższą i zaczesaną na boki.

Jak wygląda? Zdjęcia w galerii. Oceńcie sami.

Oliwia Bieniuk u fryzjera
Oliwia Bieniuk u fryzjera
Oliwia Bieniuk u fryzjera
Oliwia Bieniuk u fryzjera
Oliwia Bieniuk u fryzjera
Oliwia Bieniuk u fryzjera
Oliwia Bieniuk u fryzjera
Oliwia Bieniuk u fryzjera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także