Szukaj

Oliwia Bieniuk o rozstaniu ojca z Martyną Gliwińską. Zdradziła nieznane kulisy ich relacji i jego opieki nad synem

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk niedawno udzieliła poruszającego wywiadu dla magazynu Viva!. Zdradziła w nim między innymi, jakie relacje łączą ją z byłą partnerką ojca, Martyną Gliwińską i jak odebrała przyjście na świt przyrodniego braciszka. Przy okazji wyznała także, jaką ma wadę, którą uważa za najgorszą.

Oliwia Bieniuk w przyszłym miesiącu skończy osiemnaście lat. Nastolatka, mimo że jest jeszcze bardzo młoda, prężnie rozwija swoją karierę i wzięła udział w kilku ważnych projektach. Niedawno pojawiła się na YouTube produkcja z jej udziałem autorstwa Daniela Rusina, znanego w sieci jako Reżyser Życia. Wystąpiła tam u boku gwiazd takich jak m.in. Andrzej Grabowski, Wersow czy Ola Nowak.

Oliwia ma na swoim koncie kampanię reklamową marki torebek, a także kilka sesji zdjęciowych. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi już ponad 168 tysięcy obserwujących. Chociaż ma wszelkie predyspozycje, by już w tym momencie podbić show-biznes, jej tata, Jarosław, pilnuje, by na razie skupiła się na nauce, co też dziewczyna robi, bo dokładnie sobie zdaje sprawę z wagi wykształcenia.

Wygląda jednak na to, że powoli Oliwia staje się popularna. Zadebiutowała na okładce magazynu Viva!. To tam wyraziła wątpliwość, czy jej mama byłaby zadowolona z tego, czym się pasjonuje:

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? – powiedziała.

W rozmowie zdradziła także, jakie ma relacje z Martyną Gliwińska i jak przyjęła pojawienie się na świecie przyrodniego brata, Kazika.

Oliwia Bieniuk: Jakie ma relacje z Martyną Gliwińską?

Oliwia Bieniuk jest bardzo dojrzałą jak na swój wiek osobą. Przeżyła jako dziecko ogromną tragedię i musiała się z tym wszystkim uporać. Na szczęście miała wokół siebie kochającą rodzinę, co z pewnością ten proces ułatwiło.

W najnowszym numerze Vivy! pojawi się wywiad, w którym nastolatka opowiedziała, jakie ma relacje z byłą partnerka Jarosława Bieniuka i matką jej przyrodniego brata Kazika. Czy lubi Martynę Gliwińską?

Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje. Wszystko się zmieniło, gdy tata się rozstał z Martyną. A ja wiem, że nie mogę mu nakazać, by kochał tych, których ja lubię. To jest jego życie, w które się nie wtrącałam i nie będę wtrącać. A Martynę nadal bardzo lubię.

Opowiedziała też, co w ich życiu zmienił Kazik i jak się dowiedziała, że będzie miała kolejnego brata.

Gdy dowiedziałam się o Kaziku, myślałam, że tata żartuje. Powiedział mi o tym na wakacjach, na Helu. Szliśmy, śmialiśmy się z czegoś, tata się śmiał, bo jest żartownisiem, dlatego myślałam, że nie mówi poważnie. Ale gdy okazało się, że to prawda, na początku się wkurzyłam, ale z czasem pogodziłam się z tym. Zwłaszcza że niedługo będę już miała swoje życie i nie wiadomo, jak ono się potoczy. A gdy Kazio jest w naszym domu, daje nam mnóstwo radości. Małe dziecko ożywia atmosferę. Teraz ma pół roku. Ciekawa jestem jego dorastania.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Jarosław Bieniuk czynnie bierze udział w opiece nad maluchem.

Oliwia zdradziła także, co jest dla niej w życiu najważniejsze i jakiej swojej wady nie lubi najbardziej.

Najważniejsze jest zdrowie i szczęście rodzinne. I jeszcze, żeby mieć w sobie życzliwość dla ludzi. Najbardziej nie lubię w sobie zazdrości. To chyba moja najgorsza wada.

Całość przejmującego wywiadu w najnowszym numerze Vivy!


Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji zdjęciowej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×