Maja Sablewska ostrzega Oliwię Bieniuk przed show-biznesem. Zwraca uwagę na podstawowy błąd w karierze córki Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Maja Sablewska udzieliła wywiadu portalowi Pudelek, w którym zdradziła, co myśli o Oliwii Bieniuk. Była menadżerka gwiazd ma dla ślicznej nastolatki kilka cennych rad. Ostrzega ją przed wieloma błędami.

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Nastolatka niedawno świętowała wejście w dorosłość. W gronie rodziny i przyjaciół obchodziła 18. urodziny. Od dawna wiadomo, że swoja przyszłość chce związać z show-biznesem i powoli realizuje marzenia. Już jakiś czas temu zadebiutowała w filmach znanego youtubera. To właśnie w jego nagraniach postawiła pierwsze kroki przed kamerą. Później przyszła pora na kontrakty reklamowe i profesjonalne sesje zdjęciowe.

Oliwia do tej pory bardzo ostrożnie dobierała współprace. Jej priorytetem była nauka i matura, którą w maju zdawała razem z rówieśnikami. Jak wiadomo egzamin dojrzałości poszedł po jej myśli, czym podzieliła się w wywiadzie.

Jestem zadowolona, ale najgorzej poszła mi matematyka. Ona od zawsze sprawiała mi kłopoty i nigdy nie była moim konikiem. Bardzo się denerwowałam przed polskim. Bałam się tego, jaka będzie lektura, na szczęście była „Lalka” – zdradziła w DDTVN.

Oliwia Bieniuk dostała kilka rad od Mai Sablewskiej

Oliwia po zdaniu matury na dobre rozwija skrzydła w show-biznesie. Nastolatka chce zdawać do szkoły aktorskiej. Na razie jednak planuje zrobić sobie rok przerwy i nie tylko przygotować się do egzaminów, ale też zaangażować się w nowy projekt, jakim jest Taniec z Gwiazdami. Jesienią Oliwkę zobaczymy na parkiecie show dla gwiazd.

Maja Sablewska w rozmowie z portalem Pudelek dała Oliwii kilka dobrych rad dotyczących początków kariery. Sama niegdyś była wziętą managerem aspirujących artystów. Pierwsze kroki w show-biznesie pod jej skrzydłami stawiała między innymi Marina Łuczenko. Gwiazda przyznała, że nie wróciłaby do zawodu, nawet dla Oliwii, która jest teraz bardzo rozchwytywana.

Bardzo piękna dziewczyna i mądra mam wrażenie, więc myślę, że dobrze pokieruje swoją karierą, a ja na ten moment nie wracam do tej samej rzeki, w tym wypadku – powiedziała Maja.

Chociaż Sablewska nie chciałaby kierować karierą nastolatki, to chętnie dała jej na starcie kilka cennych rad.

Coś co radzę wszystkim artystom, którzy zaczynają: mniej znaczy więcej. Zawsze. I jakość. To jest bardzo ważna w tym momencie wartość. To znaczy, żeby robić mniej z dużo większą jakością, z dużo większą starannością, nie podejmować pochopnych decyzji. Każda kobieta ma intuicję i kierując się tą intuicją, może zajść daleko. Nawet jeżeli popełniamy błędy, oczywiście, to możemy się na nich nauczyć, ale tych błędów można uniknąć właśnie robiąc mniej, ale z należytą starannością – podsumowała Maja.

Wygląda na to, że kluczem do rozwoju w show-biznesie będzie nie tylko uroda i talent, ale także mądry menadżer, który odpowiednio zadba o interesy Oliwii.


Oliwia Bieniuk - Sopot 2021

Oliwia Bieniuk - Sopot 2021

Oliwia Bieniuk - Sopot 2021, dzień drugi

Oliwia Bieniuk - Sopot 2021, dzień drugi

Oliwia Bieniuk - stylizacja Jola Czaja, sesja dla portalu kobieta.interia.pl

Oliwia Bieniuk - stylizacja Jola Czaja, sesja dla portalu kobieta.interia.pl

Komentarze

 • Gość ii pisze:

  No kto jak kto ale Sablewska rady daje buhahahah poprostu komedia

 • Gość pisze:

  Szkoda matki lepiej jakby miala samych synow i po kłopocie a tak to już musi byc modelka pełno chłopakow wokoło i same problemy

 • Gość pisze:

  Taak, ponadto ma fatalne wzory wśród bliskich i nie wróży nawet przy sporym potencjale 😬🤫

 • Gość pisze:

  Przede wszystkim Oliwia źle zaczęła, bo od pokazywania gołego tyłka. Czy widzieliście sesję u Doroty Czai? Ten babochłop zwany stylistką powinien się wstydzić, że tak bezczelnie rozebrał tą młodą dziewczynę. Babochłopie, sceny rozbierane i wyuzdane pozy u ledwie pełnoletniej to nie jest sztuka. To jest zwykła pornografia. A Oliwia niestety nie ma mądrego doradcy, który mógłby ją powstrzymać przed takimi projektami, bo doradca Oliwii umie tylko liczyć pieniądze.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×