NewsyOliwia Bieniuk zrobiła tatuaż w tajemnicy przed ojcem: "Nic mu nie powiedziałam". Uczciła nim pamięć Ani Przybylskiej

Oliwia Bieniuk zrobiła tatuaż w tajemnicy przed ojcem: "Nic mu nie powiedziałam". Uczciła nim pamięć Ani Przybylskiej

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk
Zuza Maciejewska

20.08.2021 10:20, aktual.: 20.08.2021 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwia Bieniuk, chociaż dopiero w zeszłym roku świętowała 18. urodziny, od pewnego czasu ma określone plany na przyszłość. Chce pójść w ślady znanej mamy i związać swoje życie z aktorstwem. Jak podkreśla, wie, z czym wiąże się ta praca i wcale nie boi się postawionego przed nią wyzwania.

Do tej pory Bieniuk na swoim koncie może zapisać kilka produkcji. Wśród nich jest najnowszy horror stworzony przez Reżysera Życia. Niedawno do sieci trafił zwiastun, który przypadł do gustu oglądającym. Stwierdzili, że jest on lepszy niż W lesie nikt nie zaśnie, w którym gra Julia Wieniawa.

Oliwia Bieniuk ukrywała przed ojcem tajemnicę. Jaką?

Oliwia jest najstarszym dzieckiem Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Wkrótce zadebiutuje na parkiecie Tańca z gwiazdami. W jednym wywiadzie ujawniła, że bardzo zaskoczyła ją ta propozycja. Długo się nad nią nie zastanawiała i postanowiła ją przyjąć:

Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja– komentowała w rozmowie z Party.

Program wystartuje w poniedziałek, 30 sierpnia. Oliwia Bieniuk, by jak najlepiej się do niego przygotować, trenuje w pocie czoła pod okiem tancerza, Michała Bartkiewicza. Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie z prób. Można było odnieść wrażenie, że 18-latka opanowała podstawowe kroki.

Odkąd poinformowano, że Oliwia Bieniuk weźmie udział w popularnym show Polsatu, nastolatka co jakiś czas udziela wywiadów. W jednym z nich zdradziła, że przez trzy tygodnie utrzymywała przez ojcem pewną informację w sekrecie. Nie powiedziała mu, że zrobiła sobie tatuaże, datę urodzenia matki i znak zodiaku:

Nic mu nie powiedziałam, nawet sms-a nie wysłałam, po prostu poszłam i zrobiłam — komentowała w rozmowie z Pomponikiem.

Oliwia zdradziła, że Jarosław Bieniuk nie był zły, jak zorientował się, co zrobiła jego córka. Jeden z tatuaży, jaki zrobiła nastolatka, znajdziecie w galerii.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa
Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa
Oliwia Bieniuk i Wiktoria Gąsiewska
Oliwia Bieniuk i Wiktoria Gąsiewska
Oliwia Bieniuk i Wiktoria Gąsiewska
Oliwia Bieniuk i Wiktoria Gąsiewska
Oliwia Bieniuk - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12
Oliwia Bieniuk - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12
Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk - Polsat SuperHit Festiwal 2021
Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk - Polsat SuperHit Festiwal 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także