Oliwia Bieniuk idzie jak burza. Właśnie zagrała w horrorze. Już zbiera lepsze recenzje niż Wieniawa za „W lesie dziś nikt nie zaśnie”

Oliwia Bieniuk w horrorze

Oliwia Bieniuk w horrorze

Oliwia Bieniuk zagrała w horrorze, który wkrótce będzie miał swoją premierę. Do sieci właśnie trafił zwiastun. Internauci są nim zachwyceni.

Oliwia Bieniuk, chociaż dopiero w tym roku będzie świętować 19. urodziny, od dawna ma określony plan na przyszłość. Chce pójść w ślady znanej mamy, Anny Przybylskiej i związać swoje życie z aktorstwem. Wkrótce sprawdzi się przed kamerami w programie na żywo. Nastolatka jest jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji Tańca z gwiazdami. 

Córka Ani Przybylskiej taneczne umiejętności szlifuje pod okiem wyjątkowego partnera. Ćwiczy razem z Michałem Bartkiewiczem, który w poprzedniej edycji doprowadził do zwycięstwa Edytę Zając. Niedawno do sieci przedostało się nagranie z prób. Można odnieść wrażenie, że Bieniuk opanowała już pierwsze, podstawowe kroki.

Oliwia Bieniuk zagrała w horrorze Licho nie śpi. Jak wypadła?

Oliwia Bieniuk nie tylko trenuje w pocie czoła do programu, ale także znajduje czas, by brać udział w nowych projektach. Wystąpiła w horrorze produkcji Daniela Rusina, znanego lepiej jako Reżyser Życia, Licho nie śpi. Niedawno w sieci opublikowano zwiastun. Widać w nich grupę młodych ludzi stojących przy ognisku. Dziewczyny mają wianki na głowach. Jeden z bohaterów recytuje słowa, które brzmią jak zaklęcie.

Jak podkreślał twórca na Facebooku, długo przygotowywał się do stworzenia tej produkcji. Podkreślił, że będzie to horror, w którym pojawiają się motywy demonologii słowiańskiej:

HORROR z motywami demonologii słowiańskiej. „Licho nie śpi”. Długo i z szacunkiem przygotowywałem się do tego filmu, pytałem czytałem, byłem na ceremonii nocy kupały. Niebawem mroczna i piękna historia.

Chociaż na ten moment data premiery jest utrzymywana w tajemnicy, sam zwiastun bardzo przypadł internautom do gustu. W komentarzach pojawiły się głosy, że jest on lepszy niż W lesie nikt nie zaśnie, w którym gra Julia Wieniawa:

  • Zapowiada sie lepiej niż w lesie dziś nie zaśnie nikt.
  • Cinema przez duże C. Świetnie, nie mogę się już doczekać.
  • Rewelacja. Czekam niecierpliwie. I jest Oliwia Bieniuk ❤️ Coś pięknego.

Czekacie na premierę?


Oliwia Bieniuk zagrała w horrorze

Oliwia Bieniuk zagrała w horrorze

Oliwia Bieniuk zagrała w horrorze

Oliwia Bieniuk zagrała w horrorze

Oliwia Bieniuk zagrała w horrorze

Oliwia Bieniuk zagrała w horrorze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×