Olga Frycz pokazała swoje luksusowe mieszkanie! Jej wielki salon prezentuje się imponująco!

Olga Frycz dom

Olga Frycz dom

Olga Frycz pokazała swój salon

Olga Frycz wśród szerszej publiczności zasłynęła dzięki roli w hicie TVPM jak miłość. Przypomnijmy, że aktorka od dłuższego czasu już nie pojawia się w serialu, scenarzyści zakończyli sprytnie wątek jej bohaterki. Głównym powodem  rezygnacji Olgi z tak popularnej roli były wielkie zmiany w jej życiu osobistym. Aktorka zaszła w ciążę i postanowiła całkowicie poświecić się dziecku. Pod koniec września gwiazda urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę, której dała na imię Helenka. Ojcem dziewczynki jest partner Olgi, Grzegorz Sobieszek.

Od czasu swojego porodu aktorka stała się wielką ekspertką w tematach dotyczących macierzyństwa. Młoda mama założyła bloga, za pośrednictwem którego dzieli się z internautami swoimi doświadczeniami związanymi z porodem, byciem mamą oraz udziela praktycznych porad innym mamom. Frycz wkleja mnóstwo zdjęć, które obrazują jak cudownie radzi sobie z rolą mamy. Ostatnio jednak na profilu gwiazdy pojawiła się fotka prezentująca luksusowy salon aktorki.

Na zdjęciu widzimy mnóstwo książek, wózek, wielkie szklane wyjście na piękny ogród oraz dwa cudowne psy. Jest także szara kanapa i mały dywanik. Cały salon jest zaprojektowany praktycznie, ale i bardzo nowocześnie.

Jak wam się podoba mieszkanko Olgi Frycz?

Olga Frycz pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie! Jest uroczy niemowlak i śliczna mama

Olga Frycz jest prześladowana jak kiedyś Anna Przybylska! Przyłapała paparazzo „zboczeńca” na gorącym uczynku. Opublikowała mocny film [WIDEO]

Ciężarna Olga Frycz z chłopakiem oddaje się urokom upalnej majówki! Pokazała swój duży brzuch!


Olga Frycz pokazała swój salon

Olga Frycz pokazała swój salon

Olga Frycz pokazała swój dom

Olga Frycz pokazała swój dom

Olga Frycz pokazała swój dom

Olga Frycz pokazała swój dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×