Antek Królikowski przyłapany na gorącym uczynku! Reakcję Oli Szwed już widzicie!

Antek Królikowski i Ola Szwed

Antek Królikowski i Ola Szwed

Antek Królikowski i Aleksandra Szwed zmierzają właśnie do Opola, by poprowadzić jeden z koncertów. W podróży śpiewająca aktorka przyłapała mężczyznę jak modyfikuje swój scenariusz! Planuje czymś zaskoczyć na scenie? 

Antek Królikowski był niegdyś zwykłym aktorem, o którym media pisały naprawdę niewiele. Wszystko zmieniło się za sprawą głośnego związku z Julią Wieniawą, u boku której zaczął pojawiać się na branżowych imprezach. Jego kariera nabrała tempa, a on sam stał się jednym z głównych i ulubionych bohaterów męskiej części polskiego show-biznesu.

Po dwóch lata jednak, uczucie się wypaliło i gwiazdorska para rozstała się. Teraz, po sześciu miesiącach od tego wydarzenia, oboje układają sobie życie na nowo. Podobnie jak wcześniej, mają mnóstwo roboty. Ostatnio Julia przyjęła propozycję prowadzenia festiwalu w Sopocie, a w ślad za nią poszedł jej eks, którego już niebawem zobaczymy w roli gospodarza jednego z koncertów 56Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Aktor słynie ze swojej perfekcyjności jeśli chodzi o pracę, więc dzielnie przygotowuje się do nowej roli. Na poprawkach w scenariuszu przyłapała go dzisiaj Aleksandra Szwed, razem z którą zmierza do stolicy województwa opolskiego. Pod zdjęciem, które wokalistka zamieściła na Instagramie napisała:

Antek Królikowski i jego „drobne korekty scenariusza”.

Czy mamy się więc spodziewać, czegoś niesamowitego ze strony gwiazdora? Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i zarówno jemu, jak i Oli życzymy powodzenia na scenie!

Zobacz: Łukasz Fabiański i Antek Królikowski wyrwali się na męski wieczór! Razem bawili się na imprezie Elle MEN

Zobacz: Te zdjęcia Antka Królikowskiego z nową dziewczyną to cios dla Julii Wieniawy! Kasia skradła nie tylko serce aktora

Zobacz: Antek Królikowski przeszedł samego siebie! Aktora zabolały zaręczyny jego byłej dziewczyny Kasi Sawczuk!


Antek Królikowski i Aleksandra Szwed w drodze do Opola

Antek Królikowski i Aleksandra Szwed w drodze do Opola

Antek Królikowski – Dywizjon 303, premiera filmu

Antek Królikowski – Dywizjon 303, premiera filmu

Ola Szwed na Mister Supranational

Ola Szwed na Mister Supranational

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×