Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, co sądzi o współprowadzących „Miasto Kobiet”: „Jak zobaczyłam ją na zdjęciach próbnych…”

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska już niedługo poprowadzi talk-show Miasto Kobiet razem z Marzeną Rogalską i Olgą Łęgosz. Co sądzi o współprowadzących?

Aleksandra Kwaśniewska zyskała rozgłos wiele lat temu. Ze względu na fakt, że jej rodzice są byłą parą prezydencką, życiem kobiety od najmłodszych lat interesowała się kolorowa prasa. Ola dzięki temu w momencie gdy pojawiła się w social mediach, również zyskała spore grono fanów. Została przez nich szybko okrzyknięta królową hasztagów. Zamieszczając kolejne treści w sieci, opisuje je bowiem za pomocą krótkich haseł.

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich już kilka lat temu świetnie spełniała się także na ekranach telewizorów. Przez jakiś czas była związana ze stacją TVN. Prowadziła między innymi kulisy Tańca z Gwiazdami. Sama wcześniej wystąpiła w show, gdzie u boku Rafała Maseraka wytańczyła sobie drugie miejsce. Wspaniale radziła sobie także jako reporterka Dzień Dobry TVN, a razem ze swoją mamą Jolantą poprowadziły lubiany program Matki i córki, czyli rodzinny galimatias.

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, dlaczego przyjęła ofertę TVN

Chociaż Ola przez kilka lat unikała pracy w telewizji, to postanowiła zmienić zdanie. W miniony czwartek pojawiła się jako jedna z gwiazd podczas prezentacji ramówki stacji TVN, gdzie promowała swój program Miasto Kobiet. Żona Kuby Badacha będzie współprowadziła talk-show razem z Marzeną Rogalską, która kilka miesięcy temu odeszła z TVP oraz Olgą Łęgosz.

Chociaż gwiazda długo zarzekała się, że nie wróci do telewizji i stroniła od blasku fleszy, to postanowiła zmienić tę decyzję. W rozmowie z Vivą wyjaśniła, jak doszło do tego, że znowu zobaczymy ją na antenie TVNStyle.

Sama siebie zaskoczyłam, jak szybko się zgodziłam. Bo przecież cały czas się zarzekałam, że telewizja to już dla mnie zamknięty rozdział. Aczkolwiek mówiłam też, że może rozważyłabym to, gdyby miał to być kobiecy talk-show. I właśnie tym jest Miasto Kobiet, chociaż nie powiedziano mi od początku, że chodzi o ten tytuł… – wyznała Ola.

Kwaśniewska wyznała także, co sądzi o współprowadzących, z którymi pojawi się na ekranie. Okazuje się, że będą się znakomicie uzupełniały.

Jestem zaszczycona, że mogę być z Marzeną Rogalską w komplecie prowadzących. Jak zobaczyłam ją na zdjęciach próbnych, to bardzo się ucieszyłam. Z kolei Olgi Legosz nie obserwowałam wcześniej w sieci, bo ona dotyka tematów dziecięco-matczynych, a to nie jest mój obszar zainteresowań z powodów oczywistych. Ale gdy ją poznałam, to bardzo mnie zaintrygowała. Olga świetnie mnie i Marzenę uzupełnia, odrębnym spojrzeniem na wiele tematów daje inne kolory- stwierdziła Ola.

Zdaje się, że panie będą wyjątkowo udanym trio. Już w jesiennej ramówce zadebiutują razem w programie Miasto Kobiet, który wraca na antenę.


Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×