„Miasto kobiet” wraca po latach. Znamy trzecią prowadzącą. Kto dołączył do Kwaśniewskiej i Rogalskiej?

Kim jest nowa prowadząca Miasto kobiet?

Kim jest nowa prowadząca Miasto kobiet?

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska i... Olga Łęgosz. Kim jest nowa, trzecia prowadząca Miasto kobiet?

Już 5 września widzowie TVN będą mogli znów oglądać Miasto kobiet. Pojawią się inspirujący goście, ciekawe tematy, aktualne problemy, które należy przedyskutować, ale przede wszystkim nowe prowadzące. Już wiadomo, że będą to Marzena Rogalska i Aleksandra Kwaśniewska, która po przerwie powraca do pracy w telewizji. 

Jednak będzie też debiut. Do znanej wszystkim dwójki, dołączy Olga Łęgosz.

Jest ogromne zaskoczenie i taka ekscytacja od strony czegoś, co się robi pierwszy raz w życiu. Nigdy nie brałam udziału w takiej produkcji i nigdy niczego nie produkowałam, nie uczestniczyłam w sesjach zdjęciowych. W związku z tym wszystko jest dla mnie dużą nowością – wyznała w najnowszym wywiadzie.

Jak nowa prowadząca trafiła do Miasta kobiet?

Zostałam zaproszona na pierwsze nagranie jako ekspert do rozmowy i w czasie tych nagrań, producentka przerwała nagranie, wyszła ze mną i zapytała, czy zgodziłabym się wziąć udział w castingu na prowadzącą – wyjaśniła Łęgosz.

Kim jest kobieta, która oczarowała produkcję?

Kim jest Olga Łęgosz, nowa prowadząca Miasto kobiet?

Olga Łęgosz aktywnie prowadzi profil na Instagramie, a tam możemy przeczytać:

Wychowuję dwie córki. Prowadzę dwie fundacje. Zaprzyjaźniam świat z autyzmem.

Od lat 39-letnia mama dwóch córek – 12-letniej Mai i 4-letniej Tosi, u której zdiagnozowano autyzm, udziela się społecznie. W 2013 r. została wiceprezesem stowarzyszenia Kobiety PZU. Kilka lat później podobne stanowisko objęła w Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, którą prowadzi z Olgą Kozierowską. Rok temu sama założyła Fundację na rzecz Wspierania Rozwoju Osób z ASD – BlueBees.

Naszą misją jest działalność na rzecz osób z zaburzeniami rozwojowymi, w tym szczególnie z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ang. ASD – Autism Spectrum Disorder). Chcemy, aby nasi podopieczni, dzięki odpowiedniemu wsparciu terapeutycznemu, mieli szansę rozwijać swój potencjał i wieść w przyszłości szczęśliwe życie. Zależy nam także na współpracy z ich Rodzinami, abyśmy wspólnie mogli inspirować się do nowych pomysłów, pozytywnie wpływających na funkcjonowanie osób ASD w społeczeństwie – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym – napisano na stronie fundacji.

Olga Łęgosz nie tylko działa w fundacji na rzecz dzieci ze spektrum autyzmu, ale założyła dla nich również przedszkole.

Chciałam stworzyć miejsce, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Pomysł pojawił się naturalnie – moja najmłodsza córka ma autyzm. Mając doświadczenie jako mama wiem, jak trudno połączyć logistykę dnia codziennego, pracę i terapię dziecka. BlueBees to więc także i ukłon w stronę wszystkich rodziców, którzy żyją jak my, bo wszystko, co dzieciom ze spektrum autyzmu jest potrzebne mamy w jednym miejscu. Z autopsji wiem, że w innym przypadku powrót do pracy byłyby albo mocno utrudniony, albo po prostu niemożliwy – mówiła Legosz.

Ciekawi jesteście, jak Olga Łęgosz sprawdzi się w Mieście kobiet?


Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×