Szukaj

Aleksandra Kwaśniewska z przytupem kończy rok! Wygrała długą bitwę z tabloidem!

Ola Kwaśniewska wygrała z Faktem

Aleksandra Kwaśniewska wygrała proces z Faktem

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach zaliczają się do jednych z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Aleksandra bardzo rzadko pojawia się na imprezach, właściwie nie udziela wywiadów i raczej nie pozuje na ściankach. Badach jest bardziej otwarty na media, bowiem jest piosenkarzem, ostatnio wydał swoją pierwszą autorską płytę, zatem robi wszystko, aby ją zareklamować. Przyjaciele Aleksandry i Kuby podkreślają, że małżonkowie są bardzo szczęśliwi, nie odstępują się na krok, jednak zawsze szanują swoją prywatność.

Przypomnijmy, że kiedy 22 września 2012 roku były prezydent Polski – Aleksander Kwaśniewski prowadził ukochaną córkę do ślubu, a piękna mama Oli, Jolanta Kwaśniewska, podczas składania przysięgi małżeńskiej nie ukrywała wzruszenia, cała Polska wstrzymała oddech, śledząc to wydarzenie prawie jak wzniosły ślub księżnej Kate i księcia Williama. Nie mniej poruszeni byli rodzice pana młodego. Wówczas śliczna panna młoda – Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się ze światem istotną refleksją:

Gdy zostałam mężatką, postanowiłam zmienić scenariusz mojego życia. Serdecznie dość miałam bycia celebrytką – dodała

Zatem zgodnie z deklaracją Ola prawie całkowicie wycofała się z życia publicznego, a kontakt z fanami ograniczyła jedynie do swojej aktywności w mediach społecznościowych. Jednak prasa kolorowa i portale plotkarskie piszą o niej nadal bardzo często. Córka byłego prezydenta jest smacznym kaskiem, zatem tabloid donoszą przeróżne sensacyjne informacje dotyczące Aleksandry. Jak się okazuje Kwaśniewska nie do końca się z tym zgadza, postanowiła walczyć o prawdę, czego odważnym wyrazem jest proces, który Ola wygrała z jednym z tabloidów. Na swoim profilu Kwaśniewska ostatnio pochwaliła się swoim sukcesem, wklejając zdjęcie gazety z oświadczeniem:

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o. o. przeprasza Panią Aleksandrę Kwaśniewską za wielokrotne naruszenie jej dóbr osobistych poprzed publikację fałszywych i obraźliwych informacji na jej temat oraz naruszenie jej prywatności i wizerunku w dzienniku „Fakt Gazeta Codzienna”.

Na Instagramie Aleksandry, pod wklejonym zdjęciem pojawiło się sporo gratulacji:

 • To jest news Brawo !!!
 • Brawo tak trzymaj
 • Gratulacje wreszcie jakaś sprawiedliwość
 • Fakt Gazeta Codzienna – niby przepraszają, a jednak nadal kłamią 😉
 • Pięknie. Ze tez jeszcze ktoś czyta tego szmatławca :/ Pani Aleksandro dużo zdrowia ?
 • Super ? ta dziadowska gazeta powinna zniknąć z rynku, kto to jeszcze czyta ? ?

Koniec roku 2017 dla Aleksandry Kwaśniewskiej upływa zatem pod znakiem triumfu!

Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska w rozbieranej sesji z cebulą i pasztetem podlaskim! Ona ma nogi gazeli!

Zobacz: Wzruszająca przemowa pogrążonej w żałobie Oli Kwaśniewskiej. Jej słowa złamią wam serce [WIDEO]

Zobacz: Rewelacja! Jolanta Kwaśniewska po latach ujawniła skrywane sekrety swojego małżeństwa z Aleksandrem Kwaśniewskim!


Oświadczenie w sprawie Aleksandry Kwaśniewskiej

Oświadczenie w sprawie Aleksandry Kwaśniewskiej

23823853_368684876910762_5578832324713250816_n
Aleksandra Kwaśniewska w dresach

Aleksandra Kwaśniewska w dresach

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  ogólnie niech się cieszą pismaki, że to nie „zachód” 😉 w Stanach pogrążyłaby taką gazetkę na miliony $ odszkodowania i prawdopodobnie doszłoby do jej zamknięcia hehe

 • Gość pisze:

  Pani Olu, BRAWO! Tak trzymać. Nie wolno tolerować kłamstw i oszczerstw.

 • Gość pisze:

  Do Wiki. Akurat Ola w internetach siedzi mało. Popatrz na Lewandowską, Rozenek itp., które co chwila wrzucają swoje zdjęcia i inne głupoty. A jednak ich się nie czepiasz, tylko Oli, która niezwykle mocno szanuje swoją prywatność. Jeśli chodzi o pracę- to Ola pracuje, jednak nie na portalach społecznościowych, blogach i ściankach jak chociażby wyżej przywołane Panie, dlatego w świadomości ludzi, którzy swoją wiedzę o innych czerpią z brukowców i różnych portali internetowych, Ola zagościła jako ta, która nie pracuje. Ona jednak nie musi nikomu mówić co robi, gdzie pracuje. Robi po prostu swoje.

 • wiki pisze:

  Oj Ola Ola. Weź Ty się za pracę, jakaś dietę, iqacai i przestań siedzieć tyle w internetach. 😀

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×