Zachwyciła królową, a na pierwszą randkę z mężem poszła do baru mlecznego. Ola Kwaśniewska kończy 40 lat. Wyciągnęliśmy smaczki z jej życia i stare zdjęcia

Ola Kwaśniewska – metamorfoza

Ola Kwaśniewska – metamorfoza

Aleksandra Kwaśniewska świętuje 40. urodziny. Przypominamy najważniejsze wydarzenia z jej życia i stare zdjęcia. Tak zmieniała się córka byłej pary prezydenckiej.

Aleksandra Kwaśniewska jest jedną z najbardziej aktywnych użytkowniczek Instagrama w polskim show-biznesie. Córka byłej prezydenckiej pary na bieżąco relacjonuje, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Chętnie pokazuje prywatne kadry, do których pozuje razem z mężem, Kubą Badachem.

Dziś dziennikarka świętuje swoje 40. urodziny. W ciągu kilku ostatnich lat przeszła dużą metamorfozę. Okrągła rocznica urodzin, to doskonały czas na podsumowanie tego, co działo się u niej w ostatnich latach. Sprawdziliśmy, jak Ola zmieniała się na przestrzeni dekad oraz jakie zmiany zaszły w jej życiu.

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Aleksandra urodziła się 16 lutego 1981 roku. Już od najmłodszych lat była uczona manier oraz tego, jak zachowywać się w towarzystwie. Była na tyle ułożonym dzieckiem, że gdy chciała zabrać glos, uprzednio pytała o pozwolenie.

Oczywiście były różne zasady, których musiałam pilnować. Bardzo byłam nauczona wszystkich form grzecznościowych. Zawsze byłam dzieckiem, które zanim się odezwało, to podnosiło rękę i pytało czy może coś powiedzieć, żeby nie przeszkodzić dorosłym, którzy rozmawiali – powiedziała w programie Uwaga!

Jako nastolatka doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że nie może pozwolić sobie na żadne wybryki, ponieważ jej zachowanie zaraz zostanie poddane ocenie społeczeństwa. Rodzice bardzo zabiegali o to, aby media wiedziały jak najmniej o ich córce, dzięki czemu przez lata cieszyła się prywatnością i niewiele wiedziano na jej temat.

Kwaśniewska ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim. Z zawodu jest psychologiem.

Aleksandra Kwaśniewska – spotkanie z królową Elżbietą II

Aleksander Kwaśniewski objął urząd prezydenta w 1995 roku. Wówczas jego córka miała zaledwie 14 lat. Rok później otrzymali oni nieprawdopodobną szansę na spotkanie się z monarchinią Wielkiej Brytanii. Królowa Elżbieta II wspólnie z małżonkiem przyjechała na wizytację do Polski. Mimo upływu lat, Kwaśniewska nadal doskonale pamięta szczegóły z jej pobytu w Warszawie.

Pewnego dnia odrabiałam pracę domową. W Pałacu gościła królowa Elżbieta. Za moją ścianą na balkonie grała orkiestra, a kolacja była piętro niżej w Sali Kolumnowej. Trochę mi to przeszkadzało, bo nie mogłam się skupić. Po czym dzwoni telefon na moim biurku, że królowa chce mnie poznać. Ja mam 14 czy 15 lat i umieram. Myślę sobie: Jezu! Co ja mam na siebie włożyć, żeby mamie nie było wstyd. To była moja główna myśl, żeby mama się nie wstydziła – wspomniała w wywiadzie udzielonym dla portalu Plotek.

Aleksandra Kwaśniewska

Fotografia: screen z Instagram.com

Aleksandra Kwaśniewska – udział w Tańcu z Gwiazdami

Ola w 2006 roku wzięła udział w popularnym show Taniec z Gwiazdami. Tańczyła w parze z Rafałem Maserakiem. Udało im się dotrzeć do samego finału, w którym przegrali z Rafałem Mroczkiem.

Aleksandra Kwaśniewska i Rafał Maserak - tak wyglądała w 2006 roku

Aleksandra Kwaśniewska i Rafał Maserak – tak wyglądała w 2006 roku

Aleksandra Kwaśniewska – kariera w mediach

Krótko po tym, jak udział Oli w Tańcu z gwiazdami dobiegł końca, otrzymała ona od producentów propozycję dalszej współpracy. Wzięła udział w dwóch odcinkach specjalnych tanecznego show – Finał finałów Tańca z gwiazdami oraz Najpiękniejsze tańce.

Jej osoba wzbudziła duże zainteresowanie w świecie show-biznesu. W krótkim czasie otrzymała nagrodę Kobieta roku 2006 wręczanej przez magazyn Glamour oraz nominację do nagrody Yach Film 2006 w kategorii kreacja aktorska za rolę w klipie zespołu Why not?

Zaraz po tym córka byłego prezydenta otrzymała propozycję dołączenia do ekipy Dzień dobry TVNOla została reporterką programu oraz prowadziła Kulisy Tańca z gwiazdami. Niestety jej kariera szybko się skończyła. Krótko po tym, jak zaczęła pracować w telewizji została odsunięta od produkcji i odeszła z TVN-u w atmosferze skandalu.

Aleksandra Kwaśniewska stanęła w obronie ojca

Ola od dziecka darzyła rodziców wielkim szacunkiem i miłością, dlatego też zaczęła odpierać ataki na jej ojca. Na wizji, ze łzami w oczach zaczęła tłumaczyć jego chwilową niedyspozycję, która wynikała z tego, że cierpiał na chorobę, którą złapał na zagranicznych wakacjach, podczas gdy media zarzucały Aleksandrowi Kwaśniewskiemu alkoholizm.

Nie mogę po prostu patrzeć na to, jak publicznie upokarzana jest osoba, którą kocham nad życie. Bardzo przepraszam za tę prywatę, bo staram się takich rzeczy nie robić, ale mam poczucie że miara się przebrała… – powiedziała na wizji.

Aleksandra Kwaśniewska – z kim się spotykała?

Kwaśniewska w przeszłości spotykała się z tajemniczym florecistą, jednak ich uczucie nie przetrwało.

W 2009 roku Aleksandra nagrywała audycję w Radiu ZET, gdzie poznała muzyka, Kubę Badacha, który miał promować swój najnowszy album. Wymienili ze sobą kilka spojrzeń, przez chwilę porozmawiali, wokalista wręczył Kwaśniewskiej płytę i na tym skończyło się ich pierwsze spotkanie.

Nie musieli długo czekać na drugie spotkanie, które odbyło się podczas imprezy u ich wspólnych znajomych – Doroty Szelągowskiej Adama Sztaby. Kuba już wtedy żartował, że zostaną małżeństwem. Po latach w wywiadzie udzielonym dla magazynu Viva! Ola odniosła się do jego słów:

Naprawdę kompletnie nie znam się na żartach – powiedziała.

Po raz trzeci spotkali się na jednym z koncertów Badacha, który odbył się w Białymstoku. Ktoś ze znajomych zaproponował, żeby zjedli obiad w barze mlecznym, jednak ten był nieco zaniepokojony tym, jak zareaguje córka byłego prezydenta. Ta natomiast nie kryła swojego entuzjazmu i od razu się zgodziła:

Świetnie! Mają leniwe? – powiedziała.

Po pamiętnym obiedzie ich uczucie zaczęło rozkwitać. Miłość, jaka się między nimi zrodziła, zaprowadziła ich w 2012 roku przed ołtarz. W Katedrze Polowej Wojska Polskiego powiedzieli sobie sakramentalne tak w obecności rodziny i przyjaciół, wśród których znaleźli się: Edyta HerbuśNatalia KukulskaKayahKuba WojewódzkiJan Kulczyk, Ryszard KaliszDariusz Rosati.

Aleksandra Kwaśniewska - ślub w 2012 roku

Aleksandra Kwaśniewska – ślub w 2012 roku

Aleksandra Kwaśniewska – jak wygląda obecnie?

Czas dla Aleksandry jest szczególnie łaskawy. Córka byłej pary prezydenckiej dzisiaj obchodzi swoje 40. urodziny, jednak trzeba przyznać, że wygląda na co najmniej 10 lat młodszą. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, które przedstawiają, jak zmieniała się na przełomie kilkunastu ostatnich lat.

Redakcja Jastrząb Post życzy Aleksandrze wszystkiego, co najlepsze.


Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×