Córka Kasi Kowalskiej rok temu walczyła o życie. Dopiero teraz pokazała zdjęcia ze szpitala z najgorszego okresu

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska w zeszłym roku zaniepokoiła wszystkich swoim nagraniem. Poinformowała w nim, że jej córka walczy o życie w szpitalu w Londynie. Teraz Ola wspomina trudny czas. Pokazała zdjęcia ze szpitala.

Kasia Kowalska w zeszłym roku, gdy tylko zaczęła się pandemia, zamieściła w sieci bardzo przejmujący apel. Gwiazda poinformowała, że jej córka Ola walczy o życie w jednym z londyńskich szpitali. Nagranie wokalistki miało wywołać refleksję w jej obserwatorach i skłonić ich do tego, aby przemyśleli, to co obecnie dzieje się na świecie. Wszyscy odebrali to bardzo jednoznacznie i media natychmiast obiegła wiadomość o tym, że dziewczyna walczy z koronawirusem. Przypuszczenia internautów nigdy nie zostały potwierdzone przez Kasię, a gwiazda z czasem zdradziła, że jej dziecko walczyło z agresywnym adenowirusem. Piosenkarka na bieżąco informowała w social mediach o jej stanie zdrowia.

Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat. Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres – mówiła Kowalska w wywiadzie dla magazynu „Pani”.

Ola miała przeprowadzony zabieg tracheotomii i przez długi czas była w stanie śpiączki farmakologicznej. Dla piosenkarki był to szczególnie trudny czas, ponieważ nie mogła być przy swoim dziecku ze względu na zamknięte granice.

Ola Kowalska wspomina chorobę

Ola przez długi czas dochodziła do pełni zdrowia i sił. Młoda kobieta nie była aktywna w social mediach, a gdy tylko dodała pierwszy post po wyjściu ze szpitala, jej obserwatorzy odetchnęli z ulgą. Mieszkająca na co dzień w Londynie córka gwiazdy już czuje się dobrze, jednak przykre wspomnienia cały czas do niej wracają.

Rok temu prawie straciłam życie. Doceniaj swoje ciało, ono i tak robi już tak wiele, nawet jedynie stojąc czy siedząc. Kochaj je. Bądź dobry dla siebie samego i zawsze bądź wdzięczny. Dziś wysyłam wszystkim dużo, dużo miłości – możemy przeczytać na Instastories Oli.

Córka Kasi Kowalskiej na zamieszczonym zdjęciu pokazała też swoją ranę po tracheotomii, którą przeszła w szpitalu. Otoczyła ją sercem, ponieważ prawdopodobnie ten zabieg uratował jej życie. Zamieściła też kadr, na którym widzimy ją podczas hospitalizacji. Wcześniej nie publikowała kadrów z tego trudnego dla siebie okresu.


Ola Kowalska w szpitalu

Ola Kowalska w szpitalu

Ola Kowalska wspomina chorobę

Ola Kowalska wspomina chorobę

Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką

Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×