Szukaj

Synek Odety Moro wyrósł na małego przystojniaka. Najnowsze zdjęcia Lwa to sama słodycz

Odeta Moro z synem

Odeta Moro z synem

Odeta Moro pokazała nowe zdjęcia synka. Tak teraz wygląda Lew. Jaki z niego jest słodziak!

Odeta Moro w pełni poświęca się małemu Lwowi, choć skutecznie udaje jej się dzielić obowiązki pomiędzy macierzyństwem a pracą. Stale dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami 2-letniego synka i już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że w ostatnim czasie chłopczyk bardzo się zmienił.

Odeta Moro pokazała nowe zdjęcia synka. Jak wygląda Lew?

Odeta Moro jest matką dwójki dzieci. Córkę, Sonię, urodziła w 2003 roku, a jej ojcem jest dziennikarz Michał Figurski. Ich małżeństwo nie przetrwało i przez blisko dwa lata gwiazda była samotną matką. Wszystko zmieniło się w 2016 roku, gdy związała się z przedsiębiorcą – Konradem Komornickim. Po blisko dwóch latach para powitała na świecie ich pierwsze dziecko, któremu dali na imię Lew.

Chłopiec stał się pociechą rodziny. Mimo że między nim a starszą siostrą jest 15 lat różnicy, Odeta świetnie radzi sobie z wychowywaniem Lwa. Przyznała, że dzieci, to dla niej sens życia:

Kocham nad życie. Zabraliście mi trochę czasu, urody i zdrowia, wolności też kapkę… ale to największa przyjemność mojego życia–mieć Was! – napisała w publicznym liście do swoich pociech.

To zdecydowanie najważniejsza rola w życiu dziennikarki, której z chęcią się oddaje. Macierzyństwo, choć trudne, niesie za sobą wiele przyjemnych sytuacji, które nie zawsze doceniamy. Odeta na zdjęciach stara się uchwycić ulotne chwile z życia jej synka i chętnie dzieli się nimi ze swoimi obserwatorami.

Tak jak i innym mamom, jej również zdarza się popełniać błędy, jednak nie robi z tego wielkiej tragedii. Na najnowszym zdjęciu pokazała, jak 2-letni Lew zajęty jest oglądaniem bajek na jakimś urządzeniu i jest tym w pełni zaabsorbowany. Mama uważnie przygląda się chłopcu, zauważając, że ma piękny nos:

Od wieków słyszę że mam nos idealny, podobno najlepszy w polskim show-biznesie i to własny! Teraz znalazłam godnego następcę…

Chłopiec w ciągu ostatnich dwóch lat bardzo się zmienił. Rośnie z niego przystojny młody mężczyzna o blond loczkach. Jest łudząco podobny do swojej starszej siostry!


Sonia Figurska i Lew Moro-Komornicki

Sonia Figurska i Lew Moro-Komornicki

100809116_243837133702908_5375636333017998421_n
118396842_3227488600660510_6717153297686340439_n

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×