Nowy program na antenie Polsatu! Jego tematyka ucieszy widzów

Polsat rusza z programem „Wysmakowani”

Ostatnio w telewizji Polsat zachodzą małe rewolucje. Jeden z programów, który miał być hitem wiosennej ramówki został zdjęty z anteny i to po jednym odcinku! Mowa o programie Surprise, surprise, którego gospodarzami byli Stefano Terrazzino i Wojciech Błach

Wstrzymujemy emisję „Surprise, surprise!”. Widownia pierwszego odcinka nie była satysfakcjonująca – mówi Wirtualnemedia.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

Zobacz: Szok! Polsat zdjął z anteny jeden z największych hitów tego sezonu! I to po jednym odicnku

Okazuje się, że to nie jedyne zmiany w Polsacie. Jak donoszą media już niebawem na ekranach stacji zobaczymy nowe, kulinarne show – Wysmakowani. W roli prowadzącej zobaczymy Olgę Kwiecińską. Dzięki programowi widzowie dowiedzą się skąd pochodzą różnego rodzaju zioła i przyprawy, jak powstają i jaka jest ich historia. Olga Kwiecińska ugotuje potrawy tradycyjne i egzotyczne. Opowie o tym, jak o ich walorach decydują konkretne przyprawy.

Jakby tego było mało w show pojawią się goście, znani i lubiani ze szklanego ekranu. Jako pierwszy z kulinarnymi wyzwaniami zmierzy się Paweł Królikowski.

Pierwszy odcinek już 21 marca o 21.30. Będziecie oglądać? 🙂

Olga Kwiecińska poprowadzi program

Olga Kwiecińska poprowadzi program „Wysmakowani”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×