NewsyQczaj nie zostawił suchej nitki na organizacji festiwalu Polsatu w Kielcach. Wszystko przez to, w jaki sposób potraktowano jego utalentowanego partnera

Qczaj nie zostawił suchej nitki na organizacji festiwalu Polsatu w Kielcach. Wszystko przez to, w jaki sposób potraktowano jego utalentowanego partnera

Qczaj krytykuje organizację koncertu Polsatu
Qczaj krytykuje organizację koncertu Polsatu

28.08.2022 19:20, aktual.: 28.08.2022 23:52

27 sierpnia widzowie Polsatu oglądali koncert Przeboje Lata 30-lecia Polsatu i Radia ZET, będący częścią  Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach. Na scenie pojawili się: Lady Pank, Anna Wyszkoni, Dawid Kwiatkowski, The Rasmus, Minelli, Agnieszka Kołodziejska, Adam Zdrójkowski, Olivia Addams, Nowaki, Enej, Big Cyc.

Wśród osób, które śledziły widowisko, znalazł się popularny trener personalny, Qczaj. Mężczyzna miał duże zastrzeżenia, co do organizacji show. Dlaczego?

Qczaj krytykuje organizację koncertu Polsatu i Radia Zet

Przystojniak dodał komentarz na profilu Polsatu na Instagramie, wytykając stacji, że na ekranach telewizorów niemal nie było widać występów choreograficznych. Zawód był tym większy, bo tego dnia na scenie brylował partner trenera, tancerz i choreograf Tomasz Nakielski. Rozczarowany Qczaj napisał:

Po co próby kamerowe wcześniej, skoro potem dostaje w większości występów tył głów ludzi? Pasek reklamowy na pół ekranu, tył głów ludzi… Troszkę genialnej choreografii, której nie widać, bo pokazujecie światła albo tył głów ludzi. Koncert zaj***sty, jednak po pewnym czasie stwierdziłem, że tył głów ludzi to mogę sobie obejrzeć w kościele z ostatniej ławki.

Odnieśliście podobne wrażenia?

Kim są Qczaj i Tomasz Nakielski?

Qczaj od lat pracuje jako trener dla osób z czołówki polskiego show-biznesu. Od kilku miesięcy spotyka się z Tomkiem, który jest tancerzem, występującym w trakcie koncertów największych gwiazd. O choreografie zrobiło się głośno, gdy podczas Festiwalu w Sopocie, pocałował na scenie wokalistkę Darię. O tej szalonej sytuacji przeczytacie tutaj, a zobaczycie ją poniżej.

Pomyślałem…wrzucę tylko na story – nie na posta, żeby hejtu nie generować … w końcu dwa tańczące pe*** na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy… i wiecie co?! Przeczytałem komentarz homofoba – obejrzyjcie moje story!……widziałaś/ widziałeś?… dokładnie…wdech…wydech…  i pomyślałem, że… przecież można to obrócić w coś pozytywnego…w coś dobrego!To ma być uśmiechnięty, pozytywny post…To mój stary (młodszy o 9 lat) genialny tancerz i choreograf - Qczaj napisał pod wspólnym materiałem wideo.

Śledzicie działalność tej pary w social mediach?

 • Qczaj ma nowego partnera
 • Partner Qczaja na planie klipu Sylvii Nowak
 • Partner Qczaja na planie klipu Sylvii Nowak
 • Mama Qczaja jest chora
 • Qczaj krytykuje organizację koncertu Polsatu i Radia Zet
 • Jak Qczaj poznał partnera?
 • Qczaj ma nowego partnera
 • Qczaj pokazał partnera
 • Mama Qczaja jest chora
 • Qczaj ma nowego partnera
 • Qczaj ma nowego partnera
[1/11] Qczaj ma nowego partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także