Tylko u nas! Wiemy, kim jest i jak wygląda nowy partner Qczaja. Przystojniak jest już znany w show-biznesie

Qczaj ma nowego partnera

Qczaj ma nowego partnera

Qczaj ma nowego partnera. Wiemy, kim jest tajemniczy przystojniak i w jakich okolicznościach poznał swoją miłość. Przedstawiamy zdjęcia pary.

Qczaj powoli staje się weteranem show-biznesu. Trener personalny od lat pracuje z gwiazdami i to właśnie temu zawdzięcza rozpoznawalność. Przystojniak nie kryje, że jest homoseksualistą. Pod koniec ubiegłego roku, w rozmowie z Jastrząb Post, wyznał, że rozstał się z partnerem, z którym był przez pięć lat. Powiedział wtedy:

To jest już moja była miłość życia. Rozstaliśmy się kilka miesięcy temu, więc jest to świeża sprawa. Mam za sobą pięć cudownych lat spędzonych z moim partnerem. Na tę chwilę nie wyobrażam sobie w ogóle poznawać kogokolwiek, dlatego że moje serce jeszcze wypełnia uczucie do kogoś, kto przez 5 lat w tym sercu był.

Na majówkę tego roku influencer pochwalił się, że znalazł nowego mężczyznę. Aktualnie zakochani polecieli na wakacje na Seszele. Redakcji Jastrząb Post udało się ustalić, kim jest nowy wybranek trenera i w jakich okolicznościach się poznali.

Qczaj ma nowego partnera. Kim jest? Jak się poznali?

Nowy chłopak Qczaja to Tomek Nakielski. Mężczyzna jest zawodowym tancerzem i przyjacielem wielu gwiazd. Jak zdradziło nam nasze źródło, trener zobaczył Tomka na Instagramie Sylvii Novak, a konkretnie na wideo z próby tanecznej do jej nowego teledysku. Chodzi o klip do utworu pt. światła miasta, który zobaczycie poniżej.

Zdjęcia z planu klipu, na których widać partnera Qczaja, zamieściliśmy w galerii pod tekstem. Zobaczycie tam również nowe zdjęcia pary ze wspólnego wyjazdu na Seszele. Myślicie, że to tylko wakacyjna miłość, czy może panowie zostaną ze sobą na dłużej?

W sekcji komentarzy dajcie znać, jak podoba się wam Tomek. Przystojny mężczyzna zachwyca sportową sylwetką, bujnym zarostem i gęstą grzywką. Naszym zdaniem panowie idealnie do siebie pasują. Życzymy im dużo miłości!


Qczaj ma nowego partnera

Qczaj ma nowego partnera

Partner Qczaja na planie klipu Sylvii Nowak

Partner Qczaja na planie klipu Sylvii Nowak

Qczaj ma nowego partnera

Qczaj ma nowego partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×