NewsyZacięta walka Polsatu i TVP o widzów. Edyta Górniak kartą przetargową obu stacji. Dwa występy w tym samym czasie

Zacięta walka Polsatu i TVP o widzów. Edyta Górniak kartą przetargową obu stacji. Dwa występy w tym samym czasie

Edyta Górniak – występy w TVP i Polsacie
Edyta Górniak – występy w TVP i Polsacie

11.04.2021 11:20, aktual.: 11.04.2021 13:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sobotni wieczór upłynął widzom czołowych stacji telewizyjnych pod dźwiękami największych przebojów. Na TVP covery światowych hitów śpiewali uczestnicy dziecięcego show The Voice Kids, a na Polsacie przypomniano zarejestrowany w 2008 roku koncert jubileuszowy Krzysztofa Krawczyka.

Archiwalne nagranie z festiwalu Top Trendy było swego rodzaju hołdem dla twórczości legendy estrady, która zmarła w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia. Wyemitowano je kilka godzin po pogrzebie Krawczyka.

Polsat i TVP walczą o fanów Edyty Górniak

Oba widowiska łączyła obecność tej samej gwiazdy. Zarówno w programie TVP, jak i na koncercie Polsatu pojawiła się Edyta Górniak. Wielu fanów miało nie lada dylemat, na którym kanale oglądać popisy wokalne swojej idolki. Dodatkowym utrudnieniem była godzina emisji występów. Wyświetlono je dokładnie w tej samej minucie.

Gdy Edyta w TVP śpiewała Kolorowy wiatr z bajki Pocahontas (zobacz), na drugim kanale można było przypomnieć sobie jej wykonanie szlagieru My Cyganie, podczas którego wspierała wokalnie Krzysztofa Krawczyka.

Wspominkowy występ był szczególny nie tylko dla widzów, ale także dla samych gwiazd. Górniak we wpisie, w którym 5 kwietnia pożegnała Krawczyka, wspomniała o wyjątkowym kontakcie, jaki artysta miał z publicznością. Zdradziła, jak udało jej się zawstydzić gwiazdora:

Zawsze miałeś wspaniały kontakt z publicznością. Tak bardzo Dziękuję Ci za ten moment niezwykłej! Energii w Muzyce, który daliśmy Publiczności sopockiej i sobie wzajemnie, podczas Naszej współpracy.Uklęknęłam przed Tobą ze szczęścia i z podziwu. A Ty – Wielka Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, poczułeś się zawstydzony. I zdziwiony.. :))

Walka między stacjami o fanów Edyty Górniak była zacięta, a ostateczny wybór bardzo trudny. Na szczęście w obu przypadkach można było nadrobić zaległości na YouTubie. Już po kilku minutach wokalne popisy diwy trafiły na oficjalne kanały TVP i Polsatu, które od lat zabiegają o współpracę z artystką.

Edyta jest jedną z nielicznych gwiazd, która nieustannie przewija się przez wszystkie czołowe stacje telewizyjne. W końcu niewiele postaci polskiego show-biznesu generuje takie zainteresowanie mediów i publiczności, jak właśnie ona.

Poniżej oba wyświetlone wczoraj występy Górniak.

Kolorowy wiatr:

My Cyganie:

 • Edyta Górniak - finał The Voice Kids 4
 • Edyta Górniak - The Voice Kids 4 finał
 • Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk
 • Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk
 • Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk
 • Edyta Górniak - finał The Voice Kids 4
 • Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk
 • Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk
 • Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk
 • Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk
[1/10] Edyta Górniak - finał The Voice Kids 4
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także